şükela:  tümü | bugün
  • bir cinsiyetçi olmak gibi değildir.
  • sigara kullandığına işarettir.
    sigara içmesinler,kahkaha atmasınlar,sokağa çıkmasınlar..
    başka?
    (bkz: ay bu ne biçim başlık)
  • erkeğin sigara kokmasından kötüdür. biliyorsunuz erkeklerin gözeneklerinden parfüm çıkıyor. otomatik oda spreyi gibi pıstlıyorlar ve sigara kokusu böylece kimseyi rahatsız etmiyor. o yüzden sigara kokan insanları sigara kokan kadın ve sigara kokan erkek olarak kategorilere ayırmamız gerekiyordu.
  • sigara içince sadece kadınlar kötü kokuyor ama erkekler içtiğinde o kadar seksi kokuyor ki(!) aynı erkekler küfür ettiğinde çok normal olup kadınlar ettiğinde itici/ayıp olması gibi bunu da kadın erkek diye ayırmalısınız dimi?

evet sigara içen ‘insan’ koku konusunda hassas davranıp dikkat etmiyorsa hoş olmayan bir koku oluyor üzerinde.
  • muhtemelen cumhuriyet öncesi dönemde olan bir şeydir bu. şimdi hakim ya da savcı sigara kokabilir ancak.
  • beğenmiyorsanız uzak durun amk.
    hayat bu kadar basit, ağlayıp tespit sıçmanıza gerek yok.
  • beyler beterin beteri var.
    yurtta erkek traş kolonyası sıkıp koridorun hamına koyan binayı kokudan inleten ve dahi yurda erkek sokmuşlar dedikodusuna inanmış katlara güvenliğin çıkıp arama yapmasına sebep olan kızlar var. sabahın kör saatinde aranmak da ayrı zevkti(!)

yemin ediyorum her sabah bir zilli bunu sıkıyordu ve ben hasssktir diye kokuya uyanırdım. bin tane küfür sallar bahçeye çıkardım.
    sigaraya canım kurban vallahi.

şu hayatta leş kokuda liderlik erkeklerin traş sonrası kullandığı parfüm mü kolonya mı artık adı her neyse işte ondadır.

sigaraya laf edeni oyarım.
    sigara içene de kokusuna da saygı duyun ben içmezken de kimseye sallamazdım iyyy mıyyy diye.
    azıcık insan olun.
    hayatta çürümüş insan cesedi kokusu almamış insanlar sigaraya sallıyor ya pes vallahi.
    bayat ekmek prensesleri sizi.

peşin not: ceset koklamak gibi bir fantezim yok. görmedim bile ölü. ama filmlerden anlıyoruz. aklı olan anlar da zaten asdf.