• millete iş bulamıyorum deme de kadınlar çalışıyor diye işsizlik var de. ne güzel amuğagoğim sürekli ben değil miki yaptı...
  • 2. dünya savaşından sonra almanyanın imarında kadınlar baş rolde olduğu için bu kadar müreffeh. bi dakka lan almanya bizi kıskanıyordu dimi :/

neyse

t: ismailoğlutarikatı medya yüzü şahsın beyanı
  • gönder bakalım şu mümini (bkz: barbara palvin) sekreter olarak hala aynı şeyi düşünecek mi bu arkadaşlar çok merak ediyorum
  • her okuma yazma bilip, cümle kuranı yazar etmeseler sözlüğe
  • “bizim gibi din kisvesi altında büyük paralar götüren din tacirleri yüzünden ekonomi kötü” diyemediği için kadınları hedef gösteren cahilin açıklaması.

lüks hayatlarından feragat edip; banka hesaplarındaki, evlerindeki paraları ortaya çıkarıp fakir fukaraya verseler ekonomi düzelirdi...
  • hayır, aksine başımızda senin kafadaki tipler olduğu için ekonomi bozuk olarak cevap verilmesi gereken beyan.
  • cüppeli ile bağlı bulunduğu tarikatın arasının açık olduğu bir müddet tir söyleniyor. hatta cüppelinin cemaatinin ayrıldığı ve yolunlarına cüppeli ile devam ettikleri, ayrılık boyutunun gerçekten büyük olduğu dinlendirilmekte.

ihtimal odur ki; cüppeliyi bitirecekler bunu da cemaatlerle uğraşıyoruz diye lanse edecekler çünkü cüppeli bunu ilk kez söylemiyor onlarca kaydı var, buna rağmen bu haberin heryerde gündeme oturması bu iddiayı kuvvetlendirecektir
  • cübbeli bey maşallah kafanız pırıl pırıl güle güle kullanın!
  • (bkz: küfür etkisi yaratan ama küfür olmayan cümleler)

cübbeli ahmet bey derler ki ; kadınlar iş hayatına girince erkeklerden çoğu konuda iyi olduklarını kanıtladılar , üst kademelerde görev aldılar buna bağlı olarak da erkeklerin kariyerleri ve maaşları düşüşe geçti. yani biz yarışı sevmiyoruz rica ederiz evinizde oturunuz en iyi bizim cinsimiz görünsün. aslında bu cümlelere kadınlardan önce hemcinsleri karşı çıkmalı , çünkü direkt cümlenin içeriğinde onlara hakaret var
  • en azından bir dincinin " maaşlar az ekonomi bozuk" tespitini yapmış olmasıyla destek verdiğim açıklama. sebebini çok yanlış yerlere bağlamış ama olsun, bu yobazların ekonomideki çöküşü idrak ve beyan etmeleri önemli bir adımdır.

sonuçta roma'nın bir günde kurulmadığı gibi yobazlar da bir günde akıllanamaz. yavaş yavaş olur bu.
hesabın var mı? giriş yap