şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 6. yaşında kız çocuğu ile evlenebilir ve asansörde halvet olabilirsiniz açıklamalarını yapan kişiden bir yeni açıklama daha.
    yani bir nurettin yıldız sıçmığı.
    asıl başlık kadınlar kocalarından dayak yedikleri için şütretmeli olacaktı fakat karaktere sınırına takıldı.
    bu adamın bu kadar terbiyesiz ve ahlaksızca açıklamalar yapmasına rağmen neden hala adli makamlar harekete geçmiyor? neden hala serbestçe aramızda dolaşabiliyor?
    bu adam bildiğin tehlike neden anlamak istemiyorlar almıyor kafam a.q
    hayır biri bunlara kadına ve çocuklara her türlü yürüyün alın size izin falan mı dedi a.q?
    yargılanmasını 4 gözle beklediğim insanlar arasında ilk 20 içerisine aldım bu kanı bozuk leblebi beyinliyi.

bide kafama takılan şu var ki çok merak ediyorum... bu adamın ailesi ne durumda? yani yardıma muhtaç olabilirler diye düşünüyorum.

haber
  • türkiye'nin bir açık hava tımarhanesi olduğunu bir kez daha kanıtlamış beyandır.
  • bir yaratık.
    sakin onun söylediklerini ciddiye almayın. görev adamı! parayla tutulmus biri amacı islami karalamak ve ıslamdan insanları uzaklaştırmak

iğrenç beyanlarıyla beynimizi manupüle edip arka planda olanları gözden kaçırtmak

maruz kalmamaya çalışın kaldıysanız hemen panzehir olarak:
    yaşar nuri öztürk, ihsan eliaçık, muhammed nur doğan, bayraktar bayraktaroğlu, mehmet okuyan,caner taslaman, süleyman ateş, ayşe sucu gibi kuran ı kerim i baz alan hocaların eserlerine sarılın

oku'yun.