şükela:  tümü | bugün
  • oy verin

sonuçlara hep beraber bakalım.
  • (bkz: sevgi)
    (bkz: saygı)
    (bkz: sadakat)
    (bkz: kendine güven)
    (bkz: kültür)
    (bkz: espiri)
    (bkz: bonus tip)

edit: bunların hepsini sağladıktan sonra ruh hastasıysa eğer isterse sabancının torunu olsun parası batsın. hiç para yazmadım yukarıda tikkatinizi çekerim.

(bkz: akıl ve ruh sağlığı)
  • maddi şeyler herkesçe ölçülebildiği için para tabiki.
  • herkes kendi adına konuşacak hacut.
    ben bir kadın olarak ne arıyorum gece gece işsizliğim tuttu ve yazıyorum bismillah

şimdi bir erkek gazeteci gibi olmalı. meraklı ve araştırıcı üstüne de ekleyici gezgin, her boku bilen vese vese.

türkçesi mal olmamalı.
    ama sıra var deyip sırayı bekliyorsa bir erkek bana yanaşmasın kalbini kırarım.

bir diğer husus genel kültürü kahvede okey taşı çevirerek sınırlı olmamalı. alaylı değil mektepli olmalı.

ayrıca ben bir erkekte aile de arıyorum. kökeni ve ailesi bana uygun olmalı.
    uygun değilse direkt şutlarım.

son olarak uzun boylu olsun. kısa boylu bir erkek düşünemiyorum. renkli gözlü olmasın bu arada. saçları da olsun bir zahmet. kel olmasın. o noktada da anlaşalım. esmer hiç hiç olmaz. kumrala anlaşabiliriz bence.
  • yarak ararlar.

ulan yeter onune gelen sivilceli ergen her gun onlarca kadin-erkek iliskisi basliginda sacma sapan teoriler ortaya atip bos yapiyor. bi siktirin gidin ya.
  • (bkz: ekşisözlük'ün ağlak erkek arama kurtarma timi)

nasıl bir yakınma şeklidir, nasıl bir bitmez beklentidir bu arkadaşım? kadın ne ister, kadın ne arar, kadın ne bekler vs. bi yeterin artık ya! iki dakika bir insan olun be! dünya sizin etrafınızda dönmüyor. bütün erkekler sizinle yatmak da istemiyor. erkekler de seçiyor bilesiniz..

seda sayan'mı öğretiyor size bu acizlenmeleri? arkadaş bi kendini
    zi geliştirin, başka şeylerle de mutlu olmayı bilin, ya da kendinizle mutlu olmayı öğrenin !

biz erkeklerin içinde ne acılar saklı sizin gibi herşeyi ortaya döküyormuyuz? onurlu asil olun biraz yaa!!

edit : pozitif ayrımcılık yaptıkça, japon askeri gibi dört bir yandan geliyorlar, bu nedir ya! deveye diken, insana siken mi yaraşsın illa???
  • ak partinin az farkla önde olduğu anket.
  • "ananın amı"

başlığı okuyunca çaresiz ilk aklıma bu geldi.... pardon !
  • (bkz: göbek aramaz)

ne aradıklarını bilmiyorum ama ne aramadıklarını biliyorum. dikkatli olunuz.
  • şıklarda "hayır" olmadığı için oy vermediğim anket.
    (bkz: bilinçaltı)