şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu kadın milletine güven olmaz..
  hemen karşımda 3 kız bir erkek var. sanırım erkek birinin sevgilisi..
  sevgili olan kız, masadaki diğer iki kızdan biri ile ayrıldı. masada 1 kız 1 erkek kaldı. 2 dakikaya kadar küskün küskün oturan kıza enerji geldi, resmen flörtün bini bir para oldu. kızlar, arkadaşınızı 2 dakika bile sevgilinize bırakmayın dünya çok bozulmuş:)
 • kadınlar da erkekler gibi biyolojik varlıklardır.

  nokta demiş miydim?!.
 • size inanmazlar, inanmış gibi yaparlar hemcinslerim.
  diğer husus da tam olarak ne istediklerini bilmezler. bir şeyi istediklerinde de daha fazlasını isterler. aradaki boşlukları nasıl doldurduğunuz önem arz etmektedir.
 • kadına kulaktan girilir aşağıdan değil.
 • 50 yaşında evli bir erkek kadın doğum hocasının dilinden:
  "kadın erkekle evlenip çocuğunu yapıyor sonra bakıyor adam itaat ediyor mu? etmiyorsa sepetliyor, ediyorsa devam ediyor. erkeğin yapabileceği pek birşey yok."
 • sevgilisinin ya da eşinin boşalan bardağını hızla fark edip tazeleyen kadın sosyal submissive'dir*. bu davranışı gösteren kadınların 9/10'u yatakta ya pasiftir, ya da geyşa gibi hizmet eder erkeğine.
 • 1-seksten aynı zevki almazlar. fail
  2-fiziksel olarak erkeklerden daha güçlü kadınlar vardır. fail
  3-çok kararlıdırlar sadece kararsız gözükürler.fail
  4-seksi başlatan kadındır, erkeği uyaran ve ilk işareti veren kadındır.sevgiline vs. fiziksel temas kurmaya çalıştığında sen seksi başlatmış olmuyorsun, seksi giyinerek, davranışlarıyla, konuşmasıyla zaten o çok önceden başlatıyor ama sen farkında değilsin.fail
  5-erkeğe kıyasla hiç etkilenmedikleri durumlar vardır.fail
  6-bakış açıları faşizan değildir, eşini kendi kıstaslarına göre etrafındaki erkekler arasından elde edebileceği en güçlü erkek olarak seçer.fail

  kadınları tanımadan böyle saçma sapan ergen tespitlerde bulunmayın bir ağabey tavsiyesi.

  şimdi 31'ine dönebilirsin çocuk.
 • sizi elde edene, dikkatinizi çekip ilgi alanınıza girene kadar atmadıkları takla kalmaz, avcunun içine alınca yani ona deli gibi bağlandığınıza emin olunca hayatınızı sikip atarlar.

  değildim ben sana mâil, sen ettin aklımı zâil /bana t'an eyleyen gafil, seni görgeç utanmaz mı allahsızın kızı demiş fuzuli reyiz. o şekil bir hadise. hoş değil.
 • 1) sizinle ilişki kurana kadar annenizle ilişkinizi çok şirin yorumlar.

  2) bazen hayır dediklerinde aslında evet demek isterler. ama kendilerini ifade etmekte güçlük çektikleri için ağızlarından tersi çıkar.

  3) kadınlar, konuşmanın sosyalleşmek olduğuna inanıyor. bir kadının erkekle çok konuşması ondan hoşlandığı anlamına geliyor. konuşmaması ise cezalandırma anlamı taşıyor.

  4) yalnız kaldığını hissettiği anda kafasını omzuna dayayacak, saçını okşayacak birini bulma arayışına girer. kimin okşadığı o kadar da önemli değildir.

  5) bir erkeğin tepkisizliği kadını çileden çıkarır. size karşı bir saldırı varsa susmayın. kadına göre erkeğin susması, suçluluk kanıtlar bir durumdur.
 • kadınlar maymun gibidir.
  bir dalı tutmadan, diğerini bırakmazlar..
  demiş bir düşünür.

  ben burasında değilim konunun.
  bildiğim tek şey kadınlar, şeytandır. belki de daha ötesi.