• bunun başlığının açıldığını görmemle yine o lanet güne zihnimde gittiğim, içinde olduğum, burda övülür gibi anlatılsa da saçma sapan cahilce bir şeye kurban olmuş çocuktur.

orada görülebilecek şey ya da durumların o yaşta bir çocuğun kafasına epey negatif kazınabileceği ihtimali her zaman akılda bulundurulması gereken bir husustur.

bugün 33 yaşımda olmama rağmen hala ısrarla kadın bedeninden kaçıyorsam, çıplaklığı bir öcü olarak görüyorsam, belki de sebebinin temeli bu aptal olaydır.

hamamla barışabileli sadece birkaç yıl oldu. öbürüyle barışabilir miyim, bilmiyorum...

o yüzden, bunun sıradan bir şey olduğunu düşünüp de çocuğuna böyle salakça şeyler yapan ebeveynlerden olmayın bir zahmet.
  • bir kere çemberlitaş hamamına gitme gafletinde bulundum ve tiksindim. çocuğu götürmek düpedüz düşüncesizlik ve akıl yoksunluğu.
  • kadınlar hamamında hep şişman, memeleri sarkmış teyzeler varken erkekler hamamında kaslı, uzun boylu, yakışıklı amcalar var sanırım. sonuçta türk erkeklerine baktığımızda hepsi birer biscolata. erkek milleti önce aynayı karşısına alıp bir baksın sonra kadınları küçümsesin. allah'ın eçiş bücüşleri.
  • o benim ve hiç de sanıldığı gibi tahrik falan durumu yok. tam tersine çocuğun cinsel hayatını bitirebilir bir durum var.
    zira oraya mankenler gelmiyor yaşlı başlı teyzeler vardı.

bir gün yaşlı bir teyzennin etek traşına denk gelmiş uzun süre kendime gelememiştim.
  • başlığı görene kadar sadece benim başıma geldiğini düşündüğüm olaydır.

bununla birlikte de uzunca bir süre boyunca kadın vücudunun estetikliğini sorgulatmıştı taki üniversitede kız arkadaş edinmeyi başarana kadar.
  • 8 yaşına kadar boyum 1 m'nin altında kaldığı için, söz konusu veletten 3 yıl daha fazla tecrübeliyim. yerlerden toplanan memeler, anadan üryan bebeler, am göt memeler. sonra evladım niye saykosun.
  • antropolog rolündeki kenan ışık dizisinde konu edilmiş antropolojik bir durum günahım neydi allahım
  • beni de listeye dahil edin. o nudist grandmaların arasında ben de bulundum. insan insana yapmaz bunu.
  • evet küçükken beni de annem kadınlar hamamına götürmüştü. sanırım 6 ya da 7 yaşındaydım ve ilk bogulma deneyimimi o zaman yaşamıştım. sağolsun beni bir kadın kurtarmıştı. 10 saniye daha gec kalsa su an ben olmayacaktim.

ta o zamanlar anne sözü dinlemek gerektiğini anlamıştım.
  • en son hamama gittiğimde bendim bu. en son hamamdaki kadınlar babasını da getirseydin oha diyince anam, kadın anam bir daha götürmemişti.
hesabın var mı? giriş yap