• hayır efendim kadınlar kendilerini güldüren erkeklerin yakışıklı olmasına bayılır.
  • aslında kadınların bayıldıkları erkeklere gülmelerini gözlemcinin dogru yorumlayamamasından dolayı ortaya çıkan yargı cümlesi...
  • he ya ne doğru tespit..
    bizim apartmanda nurullah dede var, habire köyün delisini filan anlatıp duruyo..
    bi kere tarlada gezerken bu deli, buna "meraba" diyen tek memurunun kafaya arkadan taşı geçirmiş.. ısısısısısıh.. ne komik..
    bayılıyorum..

sırf nurullah dedeyle daha çok vakit geçirelim diye domino öğrendim.. bi tek "buuurrppss elhamdürüllah" diye geğirmesine sinir oluyorum biraz..

ben komik bişey anlatacak oluyorum, "sus" diyo hemen.. "elinin hamuruyla erkek güldürmesine karışma" diyo..
    "sen gül sadece" diyo.. "kadınlar güler bi de kendilerini güldüren erkeklere bayılır" diyo..
  • yanlış önerme, doğrusu:" kadınlar kendilerini süründüren erkeklere bayılır..güldürenlere?.. e güler.."
  • yanlış bir inanış. zira kadınlar, bayıldıkları erkeklere gülerler.
  • çok doğru önerme; bak ne diyor: bayılır. yani verir demiyor. niye? çünkü onun taktiği başka. evet.
  • "kadinlar masadaki komik adama guler, aksam gider melankolik adamla birlikte olurlar"
  • bi arkadaş sevgilisine ''ya suratına baktıkça gülesim geliyor'' diyip yarılıyordu. bu böyle olmamalı bence bilemiyorum.
  • "ama ağlatanlara aşık olur" şeklinde devam edebilecek cümle.
hesabın var mı? giriş yap