şükela:  tümü | bugün
 • filiz özkol'un sunduğu kanalturk'te bir program.
 • berrin şeker civil'in sunduğu kanaltürk'te bir program. filiz özkol sadece pazartesi günleri haftalık astroloji yorumları yapıyor. yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız arayın dermişim.
 • http://www.kadinlarkulubu.com/ adresinden yayın yapan geniş içerikli bir site...
 • bir türk kadının hayatının en ufak noktasında bile kullanacağı bir ürün, bir araç hakkında bilgi edinmek için muhakkak uğradığı nokta burası. ancak olay soru cevap boyutuna gelince, farklılıklar bir bir gözümüze çarpıyor. o yorumları görünce onlar kadınsa ben neyim diyorum. yapay samimiyetleri de cabası.
 • cogunlukla ayni fikirde olan uyelerden olusan kadin portali.
 • dolunayda epilasyon yapıp, üzerine bir de çişlerini sürerlerse tüylerinden kurtulabileceklerine inanan ve bunu deneyen bir sürü kadının üyesi olduğu, türlü saçmalıkla kendi içinde kaynayıp duran site.
  bu kadınlara her şeyi yaptırabilirsiniz. deneyin, bir şey uydurun, bir şey vaadedin, ne kadar saçma olursa olsun deneyen bir sürü kadın çıkacaktır.
  aynı zamanda, üzerinden çok rahat para kazanılabilecek bir sitedir. şöyle ki... siteye üye olun. yurtdışında yaşayan bir tanıdığın, orda bulduğu bi ürünle, bütün tüylerinden ya da selülitlerinden kurtulduğunu, göğüslerini dikleştirdiğini vs büyük bir heyecanla anlatın. ürünü sipariş ettiğinizi söyleyin. ürün geldi, deniyorum, şu kadar gün oldu, şimdiden değişiklik var vs gibi güncel mesajlar atmayı ihmal etmeyin. ürüne fiyat koyarken de elinizi korkak alıştırmayın. onlar çoktan gözden çıkardılar zaten parayı.
  hadi bir kısmını tenzih edelim tamam ama üyelerinin dünyaları o kadar küçük ki, çeyiz fotoğraflarını sergiledikleri sayfalarca başlık var. inanamadım. düğünüme şu kadar kaldı, şu kadar zamandır evliyiz falan gibi sayaçlar koymuşlar bir de. koca bulunca da bitmiyor ki dertleri. hayat zor gerçekten de.
 • ne zaman yeni çıkan bir ürünü deneyenlerden fikir almak istesem sözlükten sonra baktığım ikinci yer. ama burdakinden daha çok, sayfalar sayfalar sayfalarca deneyim var bu kulüpte. lazerli epilasyon aletlerinin farklı farklı olması başta olmak üzere pek çok faydalı bilgi edindim kendilerinden. zayıflama ürünlerinin bir boka yaramadığını da. lakin işe yarayan yöntem keşfedildiğindeki tavırları da çok enteresan.
  kadınlar zayıflamakla kafayı bozdukları halde, karşılarına çıkan çok pratik ve hesaplı-elma sirkesiyle balı karıştırıp ılık suyla her sabah içmek gibi- yöntemler keşfedip "işe yaradı bir haftada üç kilo verdim" diyen sürüyle kullanıcı da olmasına rağmen, "ayy onu nası içiyosunn, hayatta dayanamam kokusuna böööğ" diyerek hemen kestirip atabiliyorlar. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu anlayamıyorum ben de okudukça.
  bu kadar kafa yorup zaman ayırdığım, depresife bağladığım bir konu olsa iki bardak sirke içmekten geri durmam herhalde çözmek için sıkıntıyı. kadın her yerde kadın demek ki, boş boş konuşup sızlanıp icraatin içine dalamıyor bir türlü.
  hasılı kelam, lüzumsuz içeriğe katlanabilirseniz, bu tür kadın mevzuları hakkında envai çeşit bilgi edinebilirsiniz buradan.
 • tuhaf bir internet sitesidir.
  bu kadar geri kafalı kadını bir araya toplamak büyük bir güç ister.
  öncelikle kadınlarımızın hayatı sadece kocalarıdır, sorunları da kayınvalideleri ya da görümceleridir.onların deyimiyle kaynanalarından ve görümcelerinden çekerler.
  hepsinin kocasının cep telefonuna yanlış numaradan duygu dolu, aşk dolu mesajlar gelir, ama dedim ya! yanlış numaradır. hanımlarımız bu işi hemen çözer.benim kocam yapmaz'dır
  genç kızlarımız aşıktırlar, ama sevgilileri benim karım bana oral seks yapmalı diyince bir anda soğurlar.
  genelde terk edilen ve evde kaldığını düşünen bayanların da buluşma noktasıdır.
  bu foruma girip ben biriyle yattım deyin mesela, hayatınızda işitmediğiniz lafları işitirsiniz. sağlıktan girer, aile hayatınıza laf eder, dinden çıkarlar. sonra zaten o konu kapanır.
  gerçekten ilginçtir bu site.
  bu kadar aynı görüşlü ve bu kadar geride kalmış insanı bir arada bulmak zordur.
 • kadınsı problematiklerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz yer. içine girdiğinizde çıkamıyorsunuz. burdaki kadınlar birbirlerine sürekli canım bebeim aşkitom vs sevgi sözcükleriyle sesleniyorlar ve her türlü deneyim ve bilgilerini esirgemeden paylaşıyorlar. gerçek hayatta tanışsalar birbirlerini boğazlarlar oysaki. aynı reel ortamda arz-ı endam etmediklerinden birbirlerini rakip olarak görmüyorlar ve kadın koalisyonu kuruyorlar.

  aldıkları kozmetik ürünlerinin fotoğraflarını çektikleri başlık bile var. kozmetik alışverişinin nasıl bir hastalık olduğunu bu fotoğraflarla görüyorsunuz. bakmaktan da kendinizi alamıyorsunuz böyle de bi yan etkisi var.

  yaptıkları makyajların fotoğraflarını da paylaşıp canım şöyle yaptım kalemi şöyle sürdüm farı böle serpiştirdim diye de anlatıyorlar. arada bi kavga dövüş de çıkıyor o dudaklar senin değil bi kere, şişirip de çekmişsin fotoyu, o gözler senin değil sen yapmadın o makyajı diye dünyanın tantanası da kopuyor zaman zaman.

  ay aman ayıp evlenmeden elini deydiremez bana tripleri çok da olsa 13 kere ardarda orgazm olduğunu yazan ablalar da mevcut. orgazm nedir öğrenmek istiyorum tarzı cümleler de kuruluyor ki evlere şenlik. yemek tarifi mi bu iki salatalık bir patlıcan.

  kocalarına kociş diyerek yeni bir kelimeyi lügatıma soktukları için ayrıca müteşekkirim. her duyduklarını deneyerek de suratlarını mayın tarlasına çeviren bahtsızlar da mevcut. çime taze sıçılmış kedi boku kırışıklığa iyi geliyo diye yazsanız size siktir çeken bir allahın kulu çıkmaz ay inaamıyoreee denedin mi kaç günde etkisini gösteriyo tepkisini alırsınız.

  çok fazla deneyim paylaşıldığı için sizi sapıklaştırıyor ve saatlerce bu siteyi okuyarak zaman geçirebiliyorsunuz. siteden bahsederken taşşak oğlanı muamelesi çekseniz de bir çok şey öğrenip kozmetiğin ıcıkbıcığını her bokunu öğrenebiliyorsunuz.

  böyleyken böyle.. ben de bulaşmayın diyenlerdenim. allahtan pc hata veriyor da bir süredir giremiyorum..
 • bu sitede bir başlık gördüm ki okudukça kendimi yerlerde buldum.
  sitenin en populer konusu tabi ki epilasyon yöntemleri. herkes birbirine birşeyler danışıyor, ürün tavsiye ediyor, analitik metod geliştiriyorlar vs.
  lakin biri öyle bir yöntem sunmuş ki istenmeyen tüyler için yarılmamak elde değil. şöyle ki;
  dolunay olduğu gece çeşitli bölgelerinize ağda yapıyorsunuz, sonra da bu bölgelere kendi çişinizi sürüyorsunuz.
  kesinlikle millet dalga geçmiştir diye yorumları okuyayım deyince daha bir komik hal aldı durum.
  yorumlardan biri:
  " evin içinde de etki ediyor mu dolunay, yoksa balkona çıkıp mı sürmek lazım çişi?"

  çaresizlik insana neler yaptırıyor. hasbinallah.