şükela:  tümü | bugün
  • saat şu an kaç? 2:08. an itibariyle başlattığım kampanya. hodri meydan!

edit: milli marşımız da hazır kızlar, onlar ne söylerse söylesin, biz birbirimize yeteriz, tıklayın!
  • bursa'da kutlamalara neden olan kampanya.
  • evde kalmama sebep olacak kampanya.

halbuki 30 yaşında evi arabası işi olan yakışıklı erkek olarak giderim var sanıyordum*
  • destekliyorum.
  • haydaaa bide bu çıktı, bu yaz iyi lezbiyen yapar diyim ben size.
  • 24 saat içinde "kadınlar olarak eğlenmiyoruz kampanyası" olarak dönüşecek atraksiyondur.
  • "insanlar aynı ayak kokusuyla 5 yıl nasıl yapabiliyor" anlayamadığımdan doğal olarak katıldığım kampanya. ki ben 1 yıl dayanamıyorum. dayandığım da dünya tatlısı bir vikingleydi. o bile bir yıl sürdüyse tek sebebi, harika biri olmasından ziyade, toplamda 6 ay uzak kalmamız. insan biraz özlemeli, merak etmeli, hayal kurmalı, geliştirmeli, anlatacak anı biriktirmeli, beraber yaşanacak anı planlamalı. akşam zaten göreceğin birisi için mi bunları yapacaksın? en fazla "yazın nereye gidelim"i planlarsın. o bile birkaç yıl sonra "of gene yazın bir yere gidip darlanacaz"a evrilir.

özetle evlilik; dinamik-heyacanlı bir yaşamın ve neşeli-mutlu bireylerin düşmanıdır. geleceğe dair yegane planım; yıllar sonra eski sevgililerle tekrar aşk yaşamak*. zaten evlenenlerin çoğu boşanmış olacak, hatta bunun geyiğini bile yapıyoruz. sırf bu amacı gerçekleştirebilmek için, ayrılıkların güzel ve dostça olmasına özeniyorum. kıskançlığa düşecek kadar sahiplenmeden, cıvıklaşacak kadar kendini açmadan, içindeki sevgiyi bitirmeden güzelce vedalaşıyorsun. böyle yapınca da her ilişkini yaz aşkı gibi yoğun yaşıyorsun.
  • kadınların genlerine yazılı o gelinliği giymek. şimdi yemeyin beni.