şükela:  tümü | bugün
  • üniversite yıllarımdı. izmit'teki zombar'ı herkes bilir. o gece bir grubun konseri vardı orada. kızlı erkekli grubumuzla gittik konsere. tuvalete girdik arkadaşımla. bir tane kız girdi içeri, parmağında kanayan küçük bir kesik oluşmuş. bu kanı geldi tuvaletin o iğrenç lavabosuna sürdü önce, tabi biz şok. sonra bize baktı dedi ki: "siz lezbiyen misiniz?" artık biz ikinci şoku geçiriyoruz oracıkta. biz "hayır" diye kekeledikten sonra, "ne var canım ben de biseksüelim" dedi. " tabi olabilir" diye geveledik, rujumuzu tazeledik çıktık oradan.

konser başladı. arkadaşım: "mjoy tuvaletteki kıza baksana çaktırmadan, şu an seni gözleriyle yiyor" dedi. baktım, hayatımda hiçbir erkek bana böyle yiyecek gibi bakmamıştı. grubun hepsi durumun farkına vardı, bana takılmaya başladı herkes. konser arası oldu. bu kız bizim masaya geldi. gözlerini gözlerime mıhlamış, bana "birandan içebilir miyim?" dedi. gruptaki herkes dumur vaziyette. "hayır" dedim gülümseyerek. kız da: "peki" diyip gülümsedi ve ayrıldı masamızdan. konser bitene kadar kesti beni. sağolayım arkadaşlarımın gecesini şenlendirdim o gece.

edit: başlığı çoğul olarak açmışım affola.
  • (bkz: bundan bize ne olması)

anlatılmayacak hikaye değil, ama başlık açacak da sebep göremedim. otur, eksi.
  • devamı gelir diye bekliyoruz.