şükela:  tümü | bugün
  • yillardir acikca yazilamamis bir gerçek.
    ne oluyor acaba erkek uniforma giyince ?
    gecen birini de dayak yerken gördüm ayrica he.
    uniforma giyeni rocky'mi sanıyorlar nedir? *
  • aslında hoşlandıkları şey güç ve karizmadan ibarettir sadece.
    bir kadının bir bankacıdan veya mağaza müdüründen hoşlanması yerine gücü, yetkisi olan insanlardan hoşlanması eylemidir. düşünsene bir bankacı 8-5 çalışıyor ve rutin bir hayatı vardır. ama üniformalılar sıradışıdır. güçlülerdir arkasına devleti alır bazıları ve kadınlarda güçlü erkekleri sever.
    karizmatik kısmına gelecek olursak kadın olsanız koskoca airbus a380’i uçuran yakışıklı pilottan mı hoşlanırdınız yoksa alanında başarılı bir bankacıdan mı?
  • genelde memur ailede yetişenlerde görülendir. ama bir deniz subayının üniforması da yakışıyor erkeğe şimdi. ayrıca, üniformalı kadınlarda çekicidir.

not: erkek
  • çöpçü üniforması giyenlerden hoşlanan bir kadın görmediğimden yanlış bir önerme.
    kadınlar güçten erkekler güzellikte hoşlanır.
    pilot
    asker
    polis
    doktor
    denizci
    üniformaları ile güç, otorite arasında bir bağlantı vardır.
  • (bkz: kadınların üniformalı erkek tutkusu)

(bkz: kadınların üniforma zaafı)

(bkz: aramaya inanmak)

inanmadığınız takdirde sorabileceğiniz bir sorudur. ayrıca sebebi de (bkz: güç)ten kaynaklanmaktadır. sizin üniformalı erkekten daha güçlü olduğunuzu görürse üniformanın yüzüne bile bakmaz.

edit: kadınlar üniformalı erkeklerden neden hoşlanır açıkça yazılmamış bir gerçek değildir ve açıkça yazılmış bir soru cümlesidir.

(bkz: tanımınıza sokayım)
  • kadınlar erkekten hoşlanmaz, kadınlar erkeği içinde barındıran şeylerden, sıfatlarından hoşlanır.
    arabalı erkekten, üniformalı erkekten, paralı erkekten hoşlanır.

başlığa katılabileceğim küçük bir detay ise "erkeklerden hoşlanır" erkekten hoşlanmazlar hepsine birden mavi boncuk dağıtırlar.
  • genelde sade ve düzdür. bu sebeple kimseye artı puan katmaz.
    gördüğün sadece güzelliktir.

ak koyunu kara koyunu belli eder.
  • doğruluk payı olan ama abartılı olduğunu düşündüğümdür.

çevremde var böyle kadınlar özellikle polis gördüğünde "waowww şuna bak" tepkisine verdiğim tepki "ne la şimdi bu? ne yani polis olmuş da ne olmuş vasfı ne amk?"

hayır yani ben üniformamı her yerde giyemiyorum diye neden bana waowww demiyorsunuz amına koduklarım? gerçi üniformayı giysem bakanlığın ordan bir geçsem 100 kişi selam durur amk ne olduğunu anlamadan *