şükela:  tümü | bugün
 • afedersiniz ama söylemek zorundayım;

  (bkz: yalancıyı sikmiyorlar ya)

  bırakın bu işleri efenim...

  edit: tabi ki başlık başa...
 • büyük yalandır.
 • doğru önermedir lakin zeki adamın sorumluluk sahibi olacağına dair bir genellemeye gitmek feci biçimde yanlıştır.
 • şimdi bu özelliğin opsiyonel bir özellik olduğunu düşünürsek doğru diyebileceğimiz önermedir. ancak evrimin getirdiği standart donanım olan kaş, göz ve vücut yapısını dikkate almadıkları tamamen bir palavradır. hatta muştur!
 • oturun çocuklar, ah, zamanın gençleri, oturun, dersi blok yapacağım!

  yani şu duruş meselesini sizinle bir oturtamadık gitti. hayret yahu. kadınlar, kadınların nelerden hoşlandıklarıyla ilgilenmeyen adamlardan hoşlanırlar. dolayısıyla bu da diğerleri gibi hüzünlü ve yanlış bir önermedir. şimdi bir sapyoseksüellik siki çıkarttılar başımıza malum. arkadaşlar, her şeye balıklama atlamadan önce bir düşünün; hangi kadın sapyoseksüel değildir? ben mal adam istiyorum, kafasına vurayım ekmeğini alayım istiyorum diyen kadın, kendisine bir köle aradığını ilan ettiğine göre bu konuyu tartışmaya da gerek yok kanaatindeyim. bu önerme, sizin gül hatırınız için ancak şöyle yontulursa anlamlı bir hale gelebilir: zeka, yakışıklılıktan daha önemlidir kadınlar için. işte bunu dediğiniz zaman hasbelkader sağlam bir zemine oturtmuş olursunuz meseleyi ama maalesef bu da yeterli değil.

  her erkeğin öncelikle cinsiyet rollerini iyi kavraması gerekiyor. yani bizi değerli yapan şey ne, kadınları değerli yapan şey ne? örneğin bahadır baruter'in instagram hesabına bakın. te çocukken başyapıt çizmeye başlayan bir adam, rüştünü de ispat etmişken üstelik, memesini ortaya koyan kadından daha az rağbet görüyor. dolayısıyla bizler üreterek, sürekli devinerek ve kendi yolumuzda ilerleyip bir başarı sağlayarak bir memeden diğerine atlayabiliyoruz ancak. oysa bugün pakize koyuyor memesini ortaya, gül gibi bir gençlik yaşıyor. onların şanssızlığı otuzlarından sonra başlayacak, bizim ise şansımız yaşımız ilerledikçe değerimizin de artmasında. o yüzden kadınların neyden hoşlandıklarını falan siktir edip bir duruş inşa etmeniz ve karıların bakış açılarına kafa yoracağınıza değerinize nasıl değer katabilirsiniz bunu düşünmeniz daha mantıklı.

  şimdi zamanın gençleri sosyal medya ile birlikte vay herkeşler sikişirken ben yeden otuz bir, yeden porno diye ağlıyorlar ve kolay yoldan meme istiyorlar. bir mahrumiyetle hareket ettikleri için, her ne kadar çaktırmadıklarını düşünseler de kadınlara zafiyet ile yaklaşıyorlar. elbette çoğu kadın mantıken idrak edemese de hissi olarak "bundan olmaz" şeklinde bir mesajı alıyor böyle elemanlardan ve yine başarısızlık. eleman diyor ki, hulan her şeyi yaptım yine olmadı, vay bu kaşarlıktır. değildir aliminyum. bir duruşun olsaydı, "o begüm'se ben de ahmet'im, mehmet'im" diyebilseydin, köpekleşmeden daha fazla memeye ulaşabilecektin.

  sizlere şöyle bir tüyo verip bitiriyorum: her kadın, bir işte uzman olan erkeğin uzmanlığını sergilediği görüntüye bayılır. bu nedenle ne yapıyorsanız o konuda yükselmenizi öneririm. enstrüman çalın ama iyi çalın, konuşun ama güzel konuşun, şöyle yedi satırlık bir cümleyi teklemeden kurabilin, bir de o zaman görün karşınızdaki kate upton'ları.
 • doğrudur.
 • külliyen yalan.

  kara kaş kara göz yoksa biz de yokuz beyler.
 • külliyen yalandır,ben yakışıklı bir adam olmadığım için tam bir konrol grubuyum ve daha hiçbir kızla işim olmadı,ulan galiba zeki de değiliz de herhalde
 • (bkz: zeki kadınlar yakışıklılığa değil zekaya bakıyor)

  diye düzeltilmesi gereken başlıktır.
 • yarı yarıya doğru bir kavramdır. iş yine insanda bitiyor tabi, aptal insana tahammülü olmayan biri için genelde yakışıklı olması o kişiyi kafasından eleyemeyeceği anlamına gelmiyor. tersi ihtimali için ise ya kişide salaktır ya da yanımda güzel dursunda dili bir şekilde açılır diye düşünen tiptir ki bence hoş bir durum değil. böyle yaparak yakışıklı insanları aptallaştırıyorsunuz. her anlamda, neden derseniz? herif zaten yakışıklı senin ona dibin düşüyor, adam bunu gördüğünde zaten uğraşmıyor ve flört etme yeteneği köreliyor zaman içinde. hoş değil