• "selam, ben author"
  • biz evlenirsek ya ben senden sıkılırsam evlenmiyelim biz en iyisi.(bkz: yasanmis entryler)
  • evet dogru tahmin etmissin.. onunla ciktim hem de 2 kere ama inan o zamanlar biz ayrıydık
  • şöyle biraz belini ..
  • - sana hediye almıyorum çünkü hiçbirşeyi sana layık görmüyorum
    - inan o kızla aramızda hiçbirşey geçmedi, sadece onun benden hoşlandığını biliyorum
    - bu elbiseyi giymesen mi ne?
    - göbek de ne çok yakışırmış sevgilime
    - bak, bilmem kimin eşi hiç öyle yapıyor mu kocasına?
  • bir defasında pek tatlı bir hanım tanımıştım, dili de kendi gibi tatlıydı. yani dili tatlıydı derken... mecazen... neyse, o da flirting'i seven biriydi, bir gün yolda yürürken aramızda hiçbir şey yok iken koluma girdi, "acaba" dedi, "halimizi görenler 'şu yakışıklının kolundaki gizemli güzel kim' derler mi?"

ben de aslında tevazu göstermek maksadıyla, "tabiî herkes kendi kendini güzel veya yakışıklı görür ama meseleye objektif bakarsak aslında öyle değil" gibisinden bi laf ettim. yani, "teşekkür ederim ama yakışıklı değilim" demek istedim. çünkü bir ruh hastasıyım. böyle gereksiz çıkışlarım oluyor. ama kız bu tevazu gösterime o kadar inanamadı ki kendisinin güzel olmadığını ima ettiğimi sandı. e göz var nizam var tabiî, kıza da hak veriyorum. zürafanın biri "estağfirullah, benim boyum uzun değil" dese inanır mısınız?

işte yüzü düştü, bozuldu filan. yaptığım ikna turlarına rağmen pek ikna olmuş görünmedi. sonrasını anlatmak istemiorm.

yani gerekli gereksiz konuşmamak, şovmenlikten uzak durmak lazım.
  • -ben seni üzerim

-bağlanma problemim var

-annem gibi bir kadın istiyorum

-o kıyafet çok açık giyme

-evlendikten sonra çalışmanı istemiyorum

-dışarı çıkma

-bir erkek olarak ihtiyaçlarım var

-çay getir, su getir, yemek getir
  • -abartma
  • (bkz: karı)
hesabın var mı? giriş yap