• yoktur böyle bir erkek. sadece çaktırmıyordur.
  • kadınlara karşı her şeyi geç keşfeden veya keşfedecek olan erkektir. geç keşfetmenin sarhoşluğundan hayatına giren ilk kadının dizinin dibinden de bir ömür ayrılmayacak erkektir. bu erkek, kadınlara olan mesafesi ile dost arkadaş herkesi küçümser, zayıf bulur lakin sonrası malum..
    geleneksel değerlere verdiği önem veya sosyal rolleri icabı bu şekilde davranmak zorunda kalmış olanların dışında bir türü daha vardır bunların..
    mesafesi düşmanlığından ileri gelenler.. bunlar hayatları boyunca kadınları ezen, kadınları aşağılayan, bunlarla erkekliğini yücelten ya da yücelttiğini zanneden erkeklerdir.
  • hayatına girmesini istemediği bir kadının yaydığı dedikoduyla bu sıfatı üstlenmiş erkek de olabilir.
  • fem dershanesine gidiyordur
  • derdi vardır. sadece kadınlara karşı da değildir bu hareketi.
  • çok basit bir sebebi vardır. seçicidir. düşünmeden adım atmaz, herkesle hemen kanka havalarına girmez, sululuk yapmaz, kimin ne olduğunu anlamadan, samimiyet kurmaktan kaçınır. kendi değerini bilir. ucuz değildir. kendisini herkesin hak edeceğini düşünmez.

bunun tek olumsuz tarafı var. bir kadının hayatına girdiyse, ömür boyu unutulmaz. çünkü çok az bulunur bu.
  • belirli bir süre ben de hayatımda bu evreyi yaşadım hatta aseksüel aşamadaydım resmen.ben uzun ve kötü bir ilişki sonrası bu durumu yaşadım ve düşünceme göre yaşanılan olayların bunda etkisi çok.
  • ne yapması gerektiğini bilen erkektir!
  • benimdir. yetiştiriliş tarzı öyledir. önceden de canı yandığındandır. ha gerçi sonrasında pek değişmedi bu olay da neyse...
  • kurallara uyan erkektir.
    (bkz: takip mesafesi)
    şaka bir yana hakikaten en iyisini yapan erkektir. yapmaya devam edebildiği kadar da etmelidir. çünkü dönüp dolaşıp gelinecek yer yine bir kızın koynu olacağından o koyunduruğa ve dolayısıyla boyunduruğa ne kadar geç girerse o kadar iyidir *
hesabın var mı? giriş yap