şükela:  tümü | bugün
  • doğru yolu bulmuş olan erkeklerdir.az biraz testosteron fedasıyla,hayalini bile kuramayacakları cennet kapılarından içeriye coşkuyla girerler.
  • böyle bir başlık olmasına üzüleyim mi bilemedim. duymamamanın normal olabileceği söz konusuymuş gibi. gerçi var öyle erkekler ne yapsak boş.
  • kadın erkek ayrımı yapmadan insana saygı duyan erkeklere göre 19458-0 geridedirler.
  • kızların çevresinde friendzone içindeki efendi adamlardır. kızların ilgisini çekmezler. bol bol "ben seni arkadaş olarak görüyorum" cevabı almışlardır. piç olma yolunca hızla ilerlerler.
  • sevgili olunası erkeklerdir, bayılırım saygılı ilişkilere.
  • (bkz: childofbodom)
  • değer bilmeyen hatunlara denk geldikçe yıpranan, bir o kadar da hayal kırıklığına uğrayan erkektir.
  • meriçtir.

meriiiiç, naber nabıyon aslanım? hala kızlara saygı mı duyuyon?

ama onlar sana saygı duymuyor meriç.

sen onlar için, sümüklü bir yavru kedi kadar sevimli, sümüklerini sildikleri kağıt mendil kadar gerekli, götlerine taktıkları tampon kadar hayati, kuaförün fön çeken apaçi çırağı kadar anlamlı bir oğlancıksın ama sana saygı duymuyorlar be meriç.

üzülme, olur mu?

eğer acını soğutacaksa, onlar kimseye saygı duymuyorlar. ama sana duble saygı duymuyorlar meriç.
  • kadınlardan zerre saygı görmeyecek erkeklerdir.