şükela:  tümü | bugün
  • doğru yolu bulmuş olan erkeklerdir.az biraz testosteron fedasıyla,hayalini bile kuramayacakları cennet kapılarından içeriye coşkuyla girerler.
  • böyle bir başlık olmasına üzüleyim mi bilemedim. duymamamanın normal olabileceği söz konusuymuş gibi. gerçi var öyle erkekler ne yapsak boş.
  • kadın erkek ayrımı yapmadan insana saygı duyan erkeklere göre 19458-0 geridedirler.
  • kızların çevresinde friendzone içindeki efendi adamlardır. kızların ilgisini çekmezler. bol bol "ben seni arkadaş olarak görüyorum" cevabı almışlardır. piç olma yolunca hızla ilerlerler.
  • sevgili olunası erkeklerdir, bayılırım saygılı ilişkilere.
  • (bkz: childofbodom)
  • değer bilmeyen hatunlara denk geldikçe yıpranan, bir o kadar da hayal kırıklığına uğrayan erkektir.
  • kadınlardan zerre saygı görmeyecek erkeklerdir.
  • kesinlikle meriç olduklarına katılıyorum. "kadınlar" ve "erkekler" diye bir kategori yaratıp da bunlardan herhangi birine saygı durup herhangi bir kimliğin parçası olacak kadar fikri kıt bir tipoloji ancak kıç yalayıcısıdır.

benim önerim, default olarak, cinsel tercihiniz ne olursa olsun, kadını erkeği hepsinden nefret edip, içlerinden saygınızı kazanabilecek azınlığa saygı duymanız, diğerlerine karşı da medeni sınırlar dahilinde, makul bir mesafeden, eşit bir sosyal iletişim oturtmanız. ya da isterseniz mükemmel bir insanlık kavramını idealize edip her insanın o amaca yönelik çalışmasını destekleyebilirsiniz.

babamın güzel bir lafı vardı:
    "bütün insanlar orospu çocuğudur."