şükela:  tümü | bugün
 • kesinlikle dikkate alınması gereken ihtimal.

  önüne gelene yürüyen erkeklerin sayısı hızla artmakta. bence bu duruma bir virüs neden oluyor. enfekte olan erkek bulduğu her kadına yürümeye başlıyor ve tabi diğer erkeklere de bu virüsü yayıyor. bulaşma yolundan tam emin değilim. yürüyenlerin sayısının bu kadar hızlı artmasına bağlı olarak virüsün hava yoluyla bulaştığı yönünde bir teorim var. bilim insanları araştırmalarını yapınca kesin sonuca ulaşacaklardır.

  yürüyenler adeta bir zombi salgını gibi dünyayı gizliden ele geçiriyor olabilir. zaten the walking dead‘deki enfektelere de walker deniyor. peki türkçesi ne? yürüyen!

  acil önlem alınmazsa medeniyet yıkıma doğru sürüklenebilir. ben uyararak üstüme düşeni yapayım.
  sevgiler,
 • onlar da önümüze çıkmasınlar şeklinde tepki gösterdiğim ihtimal.
 • başlığı okurken çok güldüm, yapmış olduğun teşbih-i beliğ için tebrik ediyorum.

  toplumda artık patalojik bir boyuta ulaşan sosyolojik bir davranışı alegorik bir dil ile ifade etmeye çalışan bir yazar arkadaşımız.

  bahsedilen durum yani bulduğu her fırsatta bir kadın ile şansını deneyen genç arkadaşlarımız demek isterdim fakat bu skalaya +50 yaş amcaların da dâhil olduğunu gerek caps sayfalarından gerek kadın arkadaşlarımızdan biliyoruz.

  giderek kolaylaşan iletişim ağı, bilinçaltına işlenen pornografik içerikler, işsizlik(bir uğraşı bir hobisi olmaması), çevreden gördüğünü yapma ve zamanla bu durumun alışkanlık hâline gelip normalleşmesi gibi bir çok sebep sıralanabilir.

  bu yaşanılan üst arzdan dolayı kadınlar kendilerini ödül olarak görüyor ve onlara bir şeyler vermeden(mevki, para, eğlence) sevişme ihtimalinizi azaltıyor.

  bakın arkadaşlar baktığınız zaman seks biyolojik bir ihtiyaç olmasının yanında kadınların erkeklerden çok daha fazla zevk alabildiğini sayısız orgazmlarından anlamak mümkün.

  işi zorlaştıran sizlersiniz ve bu her geçen gün artarak devam edecek. kim bilir ne boyutlara ulaşacak merak ediyorum fakat çok yüksek ihtimal o tarihlerde memlekette olamayız da birilerinin buradan açtığı troll başlıklardan takip ederiz:)

  bir dip not çakayım; çok önceden ismini hatırlamadığım bir kitapta şöyle bir cümle vardı çok dikkatimi çekmişti:
  "eğer ki erkekler aralarında anlaşıp bir süreliğine de olsa kadınlar ile seks yapmama kararı alsalar idi dünyadaki kadınlar tacize ve tecavüze başvurmak zorunda kalırlardı"

  ne kadar doğru tartışılır, ispat edilmesi mümkün görünmeyen bir hipotez olsa da ben doğruluk payına inanıyorum ^^
 • bence ikna edici. doktorlar göreve.

  gelen 264 mesajdan sonra iyice ikna oldum. tedavisi var mı acaba :(
 • nereden bulabiliriz bu virüsü. allahını seven bana da bulaştırsın.
 • kadınla beraber yürüyerek (el ele kolkola) tedavi edilir
 • bu hastalık tedavi edildiğinde, işte o gün biz tükeneceğiz sayın aqmun
 • çiçek hastalığına biraz benziyor bu durum, bulaşıcı olduğu kesin, nasıl bulaştığını bilmiyoruz, ortadoğudan geliyor olabilir. ama hepimize bulaşmış durumda ne yazık ki. dünya sağlık örgütü alarma geçmeli artık.