• (bkz: aldatılmak)
  • (bkz: sir yes sir)

dur la dur kötüye basma hemen. "ulan ben de mi böyle görünüyorum şimdi, ıyyyyyyy" denilen zayıflatma etkimden bahsediyorum ben.
  • türküsünü yakmışlar.

(bkz: kavuşmuyor düğmeler)

.
  • gıdı ve kol bölgelerindeki sarkmalardır genelde.
  • badici bir sevgilisinin olması.
  • en sevdiğiniz insanlardan birinin cenazesinde ve ardından cenaze evinde sizi gören birtakım kaltakların* arkanızdan "evlilik yaramış, kilo almış" şeklinde dedikodu yapmaları.

kendi leğen gibi götlerine bakmadan hem de. yemin ediyorum bunu diyen kadınların hepsi aşırı kilolu. hele içlerinden biri sumo müsabakalarına katılsa sırıtmaz, o derece. yörüngesinde uydu bulunduracak boyutta kadınlar bi köşede zırıl zırıl ağlayan cenaze sahibinin bu şekilde dedikodusunu yapıyor, böyle olunca zayıflayıp bu kadınların onda biri kadar olmak da farz oluyor.
  • kimse de dememiş, sağlık kaynaklı nedenler olabilir.

bana doktor 62 kiloya çıktığımda acilen zayıflaman gerekiyor, yoksa ileride şeker hastası olabilirsin demişti.

ne sevgilimin tombik demesi ne de başkasının kilolu görmesi bu denli etki yapmadı bünyemde.
  • acı gerçek:
    hayatta sağlıktan başka hiçbir şeyin önemli olmadığı gerçeğinin dank etmesi. ne okul, ne iş, ne kariyer, ne sosyal hayat, ne de başarı mühimdir sağlık olmayınca. hepsi boş avuntu, hepsi kaçış, hepsi sıfır, hepsi bok yığını...
    tabii bu dank ediş, insanın yaşlı neneler gibi bir olgunluğa erişmesi anlamına da geliyor. "sağlıktan başka her şey boş evladım" nene, dede lafıdır malum. öyle bir dinginlik öyle bir boşvermişlik de geliverir insana.

sanrılar: (etraftaki gün teyzesi karakterli tiplerin sandığı nedenler)
    * aile ve/veya akraba tayfası; "bak kesin koca buldu da söylemiyor görüyor musun?! onun için zayıflama diye bir şey çıkardı bir de başımıza. bütün vaktini spora diyete ayırıyor :((("
    * arkadaş tayfası; "tatil için zayıflıyordur", "balo için zayıflıyordur", "gelinlik için zayıflıyordur" vs. (bu madde sadece 5-6kg fazlası olanlar için geçerlidir ve gerçeklik payı da vardır.)
  • nihak tarihi alındıktan 1 saat sonra verilen karar.
  • en yakın arkadaşının önceki gece müthiş bir orgazm alması
50 entry daha
hesabın var mı? giriş yap