şükela:  tümü | bugün
 • 1. bölüm:

  sorumuz şu: kadın ile erkek arasındaki seks neye bağlı? beklenilmeli mi? sabır mı kadınları etkiler yoksa hareket mi? sizce sizi düzgün biri olarak görmesi ile alacağınız seks daha mı tutkulu olur? o büyülü an nasıl başlıyor? kısa cevap veriyorum: kadının bir adamdan hoşlanması ve erkeğin kadında bulunan libido eşiğini “konuşmaları” ve “hareketleriyle” aşması yeterlidir. biraz alkol, bazen kulağa fısıldamak, bazen sırta basit bir dokunuş yeterlidir. basit diyorum unutmayın. nazik fakat tutkulu olmalısınız. aşağıda detaylara bakalım.

  o kadın sizi seks için bekletiyorsa (herhangi bir bahane olabilir) onun ilk önceliği değilsiniz demektir. seks çiftler arasında spontane gerçekleşen kimyasal bir reaksiyondur ve pazarlık içeren bir proses değildir. öncelikli olarak seks ardından ise ilişki gelir. bir şekilde sizinle sevişmek isteyen kadın sizin pencere camınızdan tırmanır ve sizinle yine sevişir. hatta karınızın olması, beklenmedik şekilde eve erken gelmesi bile sonucu değiştirmez, gerekirse dolabın içinde sabırla bekler, ardından sizinle yatar.

  şundan emin olun ki şu an seks için size rahat etmesi ve güven duyması gerektiğini söyleyen kadın, ateşli bir adamla zamanında köpük banyosu içinde tanıştığı gibi sevişmiştir. biraz abartı olsa da buna benzer bir şey yapmıştır. kısacası her kadın kaşar ruhu taşır ve doğru adamda bu kutuyu açar, mesele sizin ona ne hissettirdiğinizdir. yani rahibeyim ayağı çeken kadın sadece size öyle davranıyor, çünkü onun için yeteri kadar ateşli değilsiniz. bir kadından yanak almak için bile can çekiyorsanız, boşuna zaman kaybetmeyip, yeni bir başlangıç yapmanız en doğrusu olur. (tabii bilinci de tazeleyerek) sorun sizde de olmayabilir, her kadını baştan çıkartamayacağınızı unutmayın, kadın gününde değildir, aklında başkası vardır, tipi değilsinizdir, kimyasal uyumsuzluk vardır, yani bazen sadece olmaz. yapılacak en büyük aptallık gurur yapmak, özgüven kaybetmek veya inatlaşmaktır.

  bir kadını tahrik ederek organik olarak kendiliğinden seksi başlatmak, o kadını seks için zorlamaktan daha iyi bir deneyim/zevk sunar(her 2 taraf için de). yani var sayalım sevgiliniz (ya da adayınız) var ve son saniyeye kadar direncini kırmak için uğraşıyorsunuz, öpüşüyorsunuz, soymaya çalışıyorsunuz, dokunuyorsunuz fakat bir türlü sizinle sevişmek istemiyor fakat ne oluyorsa sonunda sevişiyor. işte bu rezalet bir deneyim. tecavüzcü coşkun modu gibi bir şey. kadın artık sıkılıp, direnci kırıldığı için sizinle sevişiyor ve bu kabul edilemez bir durum. (buna “arzu” değil de “ödül seksi” deniliyor. yani mecburiyetten seks.)

  eğer bir kadını(sevgiliniz veya sevgili adayınız) 3’den fazla görüşmeden sonra bile sevişmeye ikna edecek sihirli kelime bulmaya çalışıyorsanız, siz arzuyu pazarlamaya çalışan bir elçisiniz demektir. zamanınızı boşa harcıyorsunuz. dışarıda size %100 arzu duyacak kadınlar mevcut ve bu fırsatlarınızı kısıtlıyorsunuz. bu tip pazarlığa dayanan bir seks beklemeye değmez ve eskort kiralamak daha iyi bir alternatiftir. emin olun o kadından hayır gelmez.

  gerçek arzu pazarlığa dayanmaz. böyle bir durum seksin olmamasını sağlayan başka faktörlerin olduğunu karşı kanıtlar sunar. bu faktörler ne olabilir? a)eşzamanlı sizin bilmediğiniz bir erkek arkadaş veya adayı b)sizin beta olduğunuzu gösteren şüphe uyandıran durumlar c)denemek istediği, tercih edebileceği onu ıslatan başka biri. d)içten gelen “dur yapma, kendini tut” sesi. emin olun sizinle ilişki yaşamak isteyen kadın için böyle faktörler olamaz.

  kısacası sizinle seks onun için öncelik değilse değeriniz olması gerektiği kadar yüksek değildir. (boşuna sebep aramayın.) eğer olsaydı (aday durumunda) seks için beklemezdi. sizi tutmasının tek sebebi yedek istemesi ve size bunu asla belirtmeyecektir. hipergami bir kadına bir adam için gereğinden çok beklemesini sağlamaz. yani meriç kulubüne hoş geldiniz.

  diğer bir kötü senaryo ise ise kadının seksi bir sebep ya da olay karşılığında sunacağını veya bu durum gerçekleşmediği için sunmadığını söylemesidir. örneğin sizinle rahat edemediği/güvenemediği için seks yapmak istememesidir. bu ilişkide olduğunuz kadın tarafından söylenirse çok daha kötüdür. öncelikli olarak akılda olması gereken seksin doğasının güven vermeyen bir süreç olduğudur. tensel tutku ile çoğalır, testosteron, anksiyeteden desteğini alır. heyecanı körükler. tanıdık gelmeyen, rahatsız edici bir süreçtir, comfort zone’dan uzaktır. kimse bu sürece “sıcak bir banyo gibi huzur vericiydi” tanımlaması yapamaz. o sebeple ilişki içinde olduğunuz kadından güven duymuyorum safsatasına inanmayın.

  1. bölüm sonu.
  (ref: rollo tomassi – rational male’in ilgili bölümlerden kısmi çevirileri ve kişisel yorumları içerir.)

  2. bölüm: kadınlarda arzu yaratmanın yolları 2. bölüm
 • 2. bölüm
  seks tehdit edici bir süreçtir, böyle olmalıdır, onun için bir tehdit olduğunuz da onun seks partnerisiniz, onu rahat ettirmeye çalışmanız arzusunu fark etmese de öldürecektir. (kötü bir örnek fakat tecavüzde kadınlar çok ıslanırlar.) açıkça bekleyeceğini belirtmeniz, onun kurallarına göre oynamanız, buna uygun davranmanız kadının arzusunu azaltır. şu sorulmaz: “benimle seks yapacak mısın? eee ne zaman yapacağız?” kadının kafasında “bu benim seks partnerim değil” ışığını yakar. bir alfa ya da opsiyonları olan bir erkek seks için asla beklemez ve kadın bunu içten içe bilir. düşünün kadın dayanamayıp, açıkça x, y, z koşulları gerçekleşmezse sizinle seks yapmak istemiyorum demesi size ne anlatıyor? demek ki normalde kontrol edilemeyen, pazarlık edilemeyen arzunun önünde daha önemli bir ön koşul var. eğer sizinle olmak istiyorsa bu koşulları yıkmalı, gerekirse dininden vazgeçmeli. beklenen budur, biraz dramatik gelebilir fakat konsepti anladınız. bunları yapamıyorsa bir başka kadına geçin. böyle ilişki olumsuz sonuçlanır.

  tabii şu da olabiliyor. kadın o adama bağlanıyor, adam buna güvenerek kadına köpek gibi davranıyor, ilgi vermiyor. kadın bir yerde dayanamıyor ve vazgeçiyor. dark triadın da fazlası kadında başta saplantı ve tutku yaratsa da sonucu kötüdür. depresyonun sebebiyle beyin kendini savunmaya alarak kapanır. bir kadını etkilediyseniz ve size teslim olduysa bunu doğru kullanın. ilgisine karşılık vererek ilerleyin. aksi halde ilişki bittiğinde siz bunu alfa olduğunuzu sanan standart bir erkek olarak sürdürdüğünüz için kendinizde saplantı yaratırsınız. o kadını unutmanız zor olur, çünkü o kadının size bağımlı hale geldiği ve vazgeçmeyeceği paranoyası sizi derinden etkiler. o an için bu geçerğiniz olur ve sizi yer bitirir. hiç böyle davranmayın ya da gerçekten dark triad uygulayıp o kadından vazgeçen siz olun. o önce vazgeçerse oyunu kaybedersiniz.
  ...
  “biriyle anlaşma ile birinin sizinle rahat etmesi(güven duyması) aynı şey değildir.”
  ...
  anlaşma temelde 2 insanın birbirini kısıtlı bilgi ile tanıması tepkilerini iyi kötü bilmesi demektir ve bu yanınızda rahat etmesi/güven duyması ile aynı şey değildir. ilişkilerin sürmesi için güven gereklidir fakat seks için değildir. kadın size şunu diyebilir. sana güvenmiyorum, çünkü sen şöyle bir erkeksin, o sebeple seninle yatmayacağım. oysaki arzu güveni gerektirmez, tam tersi birbirini iyi tanıma, yanında rahat etme vb kavramlar arzuyu azaltan kavramlardır. (üstte açıkladık.)
  sizce en hangisi daha iyi bir seks deneyimi sunar?
  1) halihazırda birlikte olduğunuz kadınla romantik bir gece yemeği ardından beklenen seks mi?
  2) ayrılık sonrası barışma esnasında yapılan beklenmedik tutkulu seks mi? yani barışma seksi mi?
  bir çok kişi burada 2’i seçecektir. (2.sinde seks bile yapamıyorsanız zaten o kadını boşverin.) kaybettiğinizi düşündüğünüz biriyle barışma sonrası yaptığınız seks duygu yüklüdür. bu da bize güvenin arzuyu doğurmadığını gösterir. çünkü beklenmediktir. demek ki arzu için anlaşma(birbirini tanıma) gereklidir fakat sizinle rahat etmesi, güven duyması gerekmemektedir. çünkü 5 dakika önce o kişi ile zaten ayrıydınız.

  aptal bir romantik değil pragmatik bir romantik olun. her ne kadar kadınlar ya da anti-trpciler bunun farkında değilse de hipergaminin kendisi pek humanist değildir. feminen oyun kendi kurallarını koyar ve bunu insanlık için zorla yapar. “oyun” süreci bazı kişilere insancıl gelmese de feminen hipergami için şarttır. tabii ki feminen duruş bize oyunun gereksiz olduğunu, kendimiz gibi olmamız gerektiğini söyleyecektir. emin olun o melek gibi olan tutkulu davranan kadın ayrılık sonrası size acı çektirmek için her türlü intikamı almaya hazır bir canavara dönüşecektir. zayıf noktanız varsa bunu kullanacaktır.
  yani hipergami sizi şiir gibi ruha sahip olduğunuz, iyi bir baba olduğunuz, iyi bir ...vs vs. olduğunuz için seçmez. kendi seviyesinde en iyisini arar. hipergami pratiktir, en iyisini seçer, üsttekilerin hepsine sahip olmanız ve bunu gösterebilmeniz gerekir. bu sebeple gerçek romantikler de pragmatik olmalı ve kuralına göre kendi seksüel stratejilerini gerçekleştirmelidirler. böylece romantik olmaları kadın gözünde bir değer kazanır.

  en basit şekilde 3 gece teklifi uygulanmalıdır. 1. gece yatması süper, sizi arzuluyor demektir, belki basit bir kadın olmadığını göstermek için sizinle yatmayarak diğer 2 geceyi tercih eder fakat 6 defadan fazla sizi reddetmesi, sizi 6 defa daha görmezden geleceğini gösterir. buradan çıkacak alt fikir: “diğer kadına geçiniz.”
  ...
  2. bölüm sonu.
  (ref: rollo tomassi – rational male’in ilgili bölümlerden kısmi çevirileri ve kişisel yorumları içerir.)

  1. bölüm: kadınlarda arzu yaratmanın yollar 1. bölüm
 • ben bu kadar yazı okuyacağıma mastürbasyon yaparım daha iyi.
 • red pill formülasyonları ile açıklanmaya çalışılan yöntemlerdir.

  amaç;

  bir kadın ile yatmak ve bu haz oyununu mümkün olduğunca devam ettirmektir. kadın, "lan bu herif heyecanlandırıp heyecanlandırıp beni sikiyor", diye ayıkırsa ve yokuş yapmaya başlarsa başka kadına geçmek.

  ne bu yollar doğru, ne de kadınların hepsi fabrika ayarları aynı olan ama küçük farklılıklar gösteren şişme bebekler.

  kadınların da "insan" oldukları bilgisini aklımızda tutarak devam edelim...

  bir insan olarak her kadının kendine ait ve diğerlerinden farklı

  - cinsel yönelimi,
  - karakteri,
  - heyecanlanma eşiği,
  - korkuları/beklentileri/acıları/travmaları,
  - partner seçme kıstasları,
  - zevk alma alışkanlıkları,
  - zevk alma ve verme konusunda tecrübesi,
  - dünya görüşü ve sınırları

  olduğunu bilmek gerekiyor. her kadının sınırları farklıdır. şu "kaşar" tanımı da çok rahatsız edici ve kadınları tanımamanın kanıtlarından biri.

  evet;

  - bir kadın, sizinle sevişmeyi kafasına koymuşsa bunu mutlaka gerçekleştirir. gerçekleşmesi için her türlü imkanı ve ortamı yaratır.
  - bir kadın, sizden soğuduysa, size cinselliği yasaklıyor veya bunun için koşullar koyuyorsa, sizin onun yaşamındaki öneminiz ve yeriniz farklılaşmış olabilir.

  ama, bu her kadın (her insan) için aynı değildir. kendi içinden kopup geldiği toplumsal sistem, üretim ilişkileri, psikolojik durumu, yaşanmışlıkları, içinde bulunduğu koşullar, fiziksel ve biyolojik durumu vs. bir kadının duygularını ve libidosunu etkileyen binlerce faktör var.

  ve şunun farkında olun;

  kadınlar da sizin yaptığınız kurnazca taktiklerin farkında. her kadında ortak olan tek şu özellik vardır: bir kadının bedenine dokunabilirsiniz ama her kadının ruhuna dokunamazsınız. o kadının size izin vermesi gerekiyor.

  bu "izin verme" süreci de o kadının karakterine, koşullarına, yaşam tecrübesine, ideolojik tutumuna, ne kadar özgür olduğuna vs. değişebiliyor. bir kadın size bedenini açabilir ama iç dünyasının kapıları hep kapalı olabilir.

  tabii ki, amaç sadece seks ise, yani erilin sikini kadının vajinasına sokup dölünü akıtması ise, kadının iç dünyasına girmek, kadının da insan olduğunu hatırlamak, onu ele geçirilecek stratejik bir hedef olarak görmemek vs. erilin umurunda olmaz. eril için, kadın eşittir seks. başka bir yönü yok.

  erilin olgunlaşamamış, kadın gibi evrilememiş bir yanı var: insanlık. kadın, daha insan, daha gelişkin ve güçlü. o yüzden, cinsel dürtülerini baskılayabilecek iradeyi gösterip erilin ağzına burnuna edebiliyor... tecrübeli eril, "uyanmış" bir kadın ile karşılaştığında, onunla çatışmak yerine bir sonrakine geçiyor... halen gözleri kapalıyken arkasına geçip domaltıp işimi görebileyim, diye.

  bu fena ve lümpen kelimeleri kullandığım için hepinizden özür dilerim. ancak, zihniyetin kendisi çok iğrenç ve bu basitlikte: "bir kadını nasıl sikebilirim". taktikler kurgulanmış, kadınlar kategorize edilmiş, "what if" senaryoları tanımlanmış... hangi kadınla nasıl sikiş-sokuş yapılır. olay bu. mümkünse beni uğraştırma. aç amcığını, ben dalayım bacaklarının arasına, diyor abiler.

  insanlık bu kadar düşmemeli. insanlığın düştüğü yerde aşkı, tutkuyu ve gerçek hazları bulamıyoruz. plastik duyguların ve mekanik sevişmelerin kirlettiği ortamda kadına biçilen rol "porn star"lık yapmak oluyor.

  bakın, aşklarım;

  her kadına uygulayabileceğiniz standart bir yöntem yok. daha doğrusu, yöntem yok. sizin "köpek çekip" sikmeye devam etmek istediğiniz o insanlar, bir sevginin ürünü. babalarının değerli kızları, annelerinin gözbebekleri, ailelerinin en değerlileri. bunu baba olmadan anlayamazsınız. şahsen benim kızlarımı şey etmek isteyen böyle bir geri zekalı çıksa, benden önce kızlarım marizler ama, elimde meşe sopası ile onu sokaklarda kovalardım...

  cins misiniz lan siz? tükenmediniz halen...
 • kitap yazar misin aq
 • erkek olmayı çok da abartmamak lâzım. bir kadın hemcinsi üzerinde daha fazla etki yaratabilir.
  kadını tanımak önemli burada. ne istediğini, nelerden hoşlandığını bileceksin.
 • tamamen doğrudur. 2. bölüm 2. paragraf 8. cümleden itibaren tamamen yaşadığım durumu özetlemiştir. yaşamayan bilmez. yaşamayan söver geçer inanmayın.
 • avuç içinizi kadının omuz başına oturtun parmaklarınızla dokunun ona.
 • (bkz: para)