• ayakları kadın vücudunun en estetik uzvu olarak gören bazı erkeklerin kadın ayağının güzelliğine verdiği önemdir. bu erkekler her şeyden önce kadınların ayaklarının bakımlı olup olmadığını göz önünde bulundururlar. eğer ayakları bakımsız bir kadınsa söz konusu olan cihan güzeli olsa da dönüp bakmaz bu erkekler. bu erkekler güzel ayağı şu şekilde tanımlar; güzel ayak her şeyden önce bakımlı olmalı, tabi bakımlı olması ayağın başlı başına güzel olması için yeterli bir kıstas değildir. ayak bileği ince ve ayak parmakları da orantılı olmalıdır.
  • aynısı erkeklerde de geçerlidir...

çirkin tırnaklar, dombili ayaklar kadınlara da çekici gelmiyor, estetik duygusu sanki bir tek erkeklerde anasını satim, bizim göz zevkimiz yok...
  • bana göre ayak her cinste çirkin bir uzuv olduğundan önem arz etmiyor.
    son zamanlarda benim gibi ayak görmeye dayanamayan iki kişi daha tanıdım mutlu oldum. uzaylıca bir şey değilmiş demek.
  • bir gün iş çıkışı güzel bir bayan arkadaşımızla cafe'ye gitmiştik, orada sohbet ederken ayakkabısını çıkarmış meğer, sigaramı yakmak isterken çakmak yere düştü ve masanın altına eğildim çakmağı almaya, o sırada aman tanrım gördüğüm manzarayı anlatamam

bir daha görüşmedim kendisi ile, ablacım yukarısı güzel bakımlı da o ayaklar ne öyle? taş devrinden kalma?? yazık valla o tırnakçıklara

neyse, işin özü, çok önemli en az saç bakımı kadar önemlidir, ayaktır temiz olsun, tırnaklar kesilmiş ve temiz olmalı
  • erkekteki güzellik kadınınkinden çok daha farklı donelere sahip güzelliktir
  • hani böyle topuğu yumuşacık olan,

ayağı özellikle küçük, ince ve kırılgan olan,

parmakları kısa ve düzgün şekilde sıralı olan,

tırnakları bakımlı ve ojeli olan,

hatta bazı tırnaklarına küçücük desenler çizen,

bileğinde halhal bulunan,

pembe renk ayaklar tercihimizdir...
  • güzellik demeyelim de 'bakım' diyelim. güzelliği genetiğine bağlıdır en nihayetinde ama temizliği, bakımlılığı kişinin kendisine, karakterine bağlıdır.

yine 'tiki hatun' damgası yiyeceğim ama söylemeden de geçemeyeceğim! nice kadınlar tanıyorum 6 ayda bir pediküre giden.. ya tamam illa pediküre gerek yok belki ama bizim de bir göz zevkimiz var... ayrıca ayda bir düzenli pedikür yaptırmama rağmen bile kimi zaman ayaklarım kuruyor ve kendim günlük/haftalık bakım yapmam gerekiyor. 'ben pediküre gitmem' diyen insanları hiç anlayamıyorum ve sanırım anlatamayacağım da...

sonuç olarak ayaklar önemli..
  • en az ayakların mahareti kadar önemlidir.
    (bkz: footjob)
  • erkekler icinde onemli kadina has degildir. adama bakiyorsun tam yalamalik. gotu, bilumum kaslari, temizligi, saci, sakali yerinde. ayaklari bi goruyorsun okuz toynagi gibi. hayattan soguma sebebi. lan o kadar bakim yapiyorsun ayaklara mi vakit kalmiyor. kinarim vallahi.
  • o kadar konuşup caps atmıyorsunuz ya. gelen boş gitmesin bari , buyrun...

https://www.instagram.com/ohmandy56/

yukarıdaki hesap kapanmış, yenisini vereyim.

https://instagram.com/…mandy.56?igshid=l0ltqmonh7ve
hesabın var mı? giriş yap