şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
  • (#109585240) içerden bildiriyorum yok öyle bir şey.
  • valla güzelliği bilmem de sağlıkçı bi amcam var arkadaşım da aynı zamanda, yüzerken konuşuruz bu konulardan sıkça. kadında önce ayağa bakacaksın rizz der, topuk çatlaksa, tırnakların içi kir doluysa ondan anne, eş, sevgili olmaz. daha bir dk ayırıp ayaklarına krem süremiyorsa, ayaklarını yıkamıyorsa hiçbir konuda hijyene dikkat etmez, böyle bir kadından da hayır gelmez der 70 yıllık hayat tecrübesine dayanarak. böyle ilginç saptamaları vardır. bence bu erkekler için de geçerli. ayak ve ayakkabıdan karakter analizi yapan detaycılar da gördü bu gözler.

neyse, bu yüzden güzellikten önce temizlik şart diyorum ben de.
  • yav şu fetiş metiş muhabbetlerini bırakın artık. ayak el boyun sırt göt göbek baldır her şeyin güzeli olur. güzel olan da sevilir. fetişik güçlere sahip olmaya gerek yok.
  • güzelliğe güzellik katar.. ihmal edilmiş bir ayağa sahip kadın benim için, evin sadece görünen yerlerini temizleyen kadın imajı çizer..
  • el ve ayak tırnakları güzelse güzelliğine güzellik katar
  • sıfırdır.
    fetişist değilseniz tabi.
    sıralama yapılsa ilk ona bile giremez
  • (bkz: erkekte neden önemsiz olduğunu sanmaktasınız)

güzel ayaklı insan güzel insandır.
  • tırnak bakımına önem veriyorsa gerisi önemli olmamalı mantıklı düşünebilen biri için. kadın erkek aynı şekilde.
  • ayak güzelliği doğuştan gelen bir özellik.
    lakin, bakımlı olması bambaşka bir olay ve kişi hakkında fikirler verir bence.
    bana göre ayak bakımına önem veren bir kadın, bütün vücut bakımına da aynı ölçüde önem veriyordur.
38 entry daha