şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arz talep meselesidir. bu ambalajlilar icin de bir copluk oldugundan uzerinde durmanin manasi yok.
 • dogalarinda olup da bu yetenegini kasten törpülemis olanlar bir tarafa, manipülasyon ihtiyaclarinin disa vurumu seklinde aciklanabilir.

  gioteanin da degindigi, yogun alici kitlesi bu manipülasyona prim verdigi surece devam edecek olan, hatta bana kalirsa karsilikli memnuniyet dolayisiyla "kime ne?" seklinde tepki verdigim de bir mevzudur.
 • "hayır" epilasyon yapmayıp da ne yapacaklardı
 • aynı sahtekarlığı iç hayatlarında da uyguluyorlar.
 • kimilerinin sabah uyandığında ilk işidir gece yatmadan önce yaptığı son şey makyajını silmektir, sabah uyandığı ilk şeyse makyajını yapmaktır, sonuç olarak uykusu dışında pek bir doğal hali yoktur
 • erkeklerin iki yüzlülüğü ile kapışan genelleme.

  bir başlıkta kıllı kızları , babet , düz ayakkabı giyenleri, bakımsız olanları eleştirirken , bir diğer başlıkta , epilasyon yaptıran , topuklu giyen saçına başına özen gösterenleri eleştirin.

  hiç bir kadın sanmıyorum ki başkasının gözünü boyamak için bunları yapsın. öncelikle kendini daha iyi hissetmek istediği içindir. kendisi için yapar ne yaparsa. babet giyiyorsa kendisini daha iyi hissediyordur, saçını boyatıyorsa o da kendisini daha iyi hissettiği için.

  şimdi kadınlar da ;'' erkekler saçına sakalına şekil veriyor, suratının çirkinliğini sakalla kapatıp sahtekarlık yapıyor , göğüs kıllarını aldırıyor'' dese hoşunuza gider mi hı gider mi ?

  her şeyi de kendinize yontup kadınları yaftalayıp durmaktan vazgeçin.

  edit : bu arada vitrin sensin mal da sana ...
 • bu gibi anlamsız çıkışlar için kadın jargonunda şöyle bir cümle var efendiler,

  "beğenmeyen küçük oğluna almasın!"

  bak üstelik ne güzel, erkeklerde böyle kandırmacalar çok azmış ya hani, sen de muhatabını kandırmayan erkeklerden hoşlanırsın, bütün sorunun çözülür, biz de rahatlarız, sen de rahatlarsın, kadınlar da rahatlar. biraz çözüm odaklı olun. şikayet şikayet nereye kadar?
 • oh valla, işinize geldiğinde tüm bunlara "bakım" diyin ve ekleyin; "bir kadın bakımlı olmalı"...
  işinize gelmediğinde "sahtekar"...

  hmm ok caniko, onu biz şeyaparız... öyle yaparız... hı-hımm, evet!
 • erkeklerin dayattığı "kadın dediğin blablabla olmalı" saçmalığından kaynaklanan "sahtekarlık."

  kadınları devamlı fiziksel özellikleri yüzünden aşağılayan, "bunun boyu kısa, bu şişman, bunun götü küçük, bunun memesi yok, bunun yüzü çirkin" şeklinde eleştiren siz değil misiniz?
  bu saçmalıklar yüzünden kendilerini sevemiyor kadınların çoğu.

  yani demem o ki; rahat verin artık, susun artık, her boku eleştirmeyin artık.