şükela:  tümü | bugün
  • faydalı, değişikliklere açık, gelişmelere gebe sıcacık bi atraksiyon..
  • son derece zahmetli olduğu açıktır. bir elini oraya sok, bir elinle meme okşa. dikkat ister. yapılması zordur.zira karıştırmaya müsaittir. parmağını memesine sokmaya çalışarak kukusunu okşayan kişilere rastlanır.
  • her zaman merak konusu olan ve agızdan agıza konu$ulmadıgından pek bi ozel,pek bi gizemli gorunen hadise.
  • gösterip de vermemektir.
  • "kadın" mevzusuna bişey demem ama "kadınlar" denildiğine göre sanırım bu işe yarar.
    http://www.bridgat.com/…crete_vibrator_shafts_1.jpg
  • klitorisin iki altı genellikle kullanılmaz.
  • bir fak badim vardı, o çoğu zaman duygusal yakınlıklar gösterse de, ben her zaman bir adım geride dururdum.
    ağlardık, gülerdik her naneyi birlikte paylaşırdık. iyi bir dost, sıkı bir sırdaş, tatminkar bir cinsel partnerdi. her zaman bu dünyadan olmadığını falan düşünürdüm.

tabi ki her konuda da sorular sorar kadınların dünyasını onun ağzından dinlerdim çok keyif vericiydi, o da dilinin döndüğü kadar anlatmaya çalışırdı.

1. sorum spermin tadıydı.

ilk etapta kızar gibi oldu, bir çığ gibi gözlerini üstüme devirdi. kendimi bir an meraktan kuduran kambur, manyak ve topal bir profesör gibi hissettim o da kobay faresiydi tabi.

çıkıştı bana; ''kendi sperminden mi iğreniyorsun parmağına çal bak tadına'' dedi.
    dedi ama tadacak cesaretim elbette yoktu. hiç bir şey söyleyemedim öylece kala kaldım bir bakıma da haklıydı tabi.

yine bir sevişme sonrası yatakta sigaralarımızı içerken öyle sessizce tavanı seyrediyorduk uzun bir zaman konuşmadık, sadece oda da hırıltılı nefes alış verişlerimiz duyuluyordu...

birden;

-ekşi sıcak, yoğun ve malt bir tadı var
    +(uzunca bekledim) neyin
    -spermin. dedi
    +hadi ya!

o an, onu kendime psikolojik olarak yakın hissettim fütursuzca sorular sormaya devam edecektim kaçarı yoktu.

ve hemen sordum.

-bir şey sorucam
    +ne
    -ya kadınlar masturbasyon yaparlar mı
    +ben yaparım
    -iyide hep yapmadıklarına falan iddia ediyorlar.
    +yapmayan yapmaz ama genel olarak yaparlar tabi siz erkekler gibi her fırsatta mala asılmazlar.
    -nasıl yaparlar peki, bir şey falan mı sokuyorlar ya da ne bileyim klitorisleriyle mi oynuyorlar.
    +her ikisi de olur. klitoral orgazm ve vajinal orgazm birbirinden çok farklı
    -nasıl farklı
    +sonra konuşuruz bunu uykum var küllüğü uzatır mısın
    -tamamda anlatsana yani içine bir şey girince nasıl bir his, ya da klitoristen uyarılınca ne tür bir keyif alınıyor.
    +uzatma yatıcam
    -tamam sustum.

dedim. uyandığımda yatakta yoktu. birden kapı açıldı annem girdi içeri ''hadi '' dedi. ''kahvaltı hazır''.
  • kadınlarda mastürbasyon ve orgazm arasında muhtemel bir ilişki farketmiş olabilirim.

(bkz: #81331929)