şükela:  tümü | bugün
 • boş ve tırt olmaktan kaynaklanır. elimden geldigince hatunların bu ihtiyaçlarına cevap versem de bazen fena sıkıyor. nolurdu bunlarda erkekler gibi düz takılsa, boş ve tırt olmasa. nedir bu gizem merakı, melek olacaklarını falanmı sanıyorlar hikayenin sonunda.

  hem (bkz: kadınlardaki plan ve heyecan karışımı bakış)
 • gecicidir.

  gizem ve heyecan yasatan erkegi bulunca pacalarinin icine sokulmus pijamayla ev sinema sisteminin karsisinda sizip kalma, pinekleme safhasina gecebilirler.
 • boş insanların kendinde olmayan şeyi aramasından kaynaklanır. o kadınların durduk yere çıkan tripleri, anlamsız küsmeleri gibi mantıklı bir erkeğin anlam veremediği ne varsa burdan çıkar.

  ama olumlu taraftan bakarsak;
  eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız gizemin ucundan koklatmanız işinize yarar.
  ailenizi sorduğunda soruyu geçiştirin. sanki ondan başka kızlarla da onunla konuştuğunuz gibi konuşuyor gibi yapın ama sorarsa yine geçiştirin. bir yere davet ettiğinde hemen atlamayın hatta gitmek istemiyormuş gibi yapın. aradığında açmayın. biraz bekletip siz arayın meşguldüm diyin ama sorsa bile neyle meşgul olduğunuzu söylemeyin.

  tabi bunları yaparken sırıtmayın ya da ezilip büzülmeyin "yhaa kusura bakma çokk isterimm aslındaa" gibi cümleler kurmayın.

  --- spoiler ---

  daha detaylı bir tüyo:
  gideceği, arkadaşlarıyla zaman geçireceği bir kafeyi / mekanı ondan habersiz öğrenin siz de gibin denk gelince ona kesinlikle soğuk olmadan ama yanındakiler hiç yokmuş gibi selam verin nasıl olduğu ve neler yaptığıyla ilgilenmeyin (ağlamıysa tabi) masanıza geçip kitap okuyun ya da bir arkadaşınıza mesaj atın sizi sık sık arasın siz de telefon sesiniz duyulsun ve her açtığınızda telefonda ciddi önemli şeyler konuşun. sonra onun size baktığı bir anda hızlıda masadan kalkıp kalkarken garsona masaya bıraktığınız hesabı karşıladığından emin olduğunuz kadar parayı gösterip hızlıca uzaklaşın. çıkarken ufak ama ciddi bir gülümseme ile hedefe selamınızı da verin.
  --- spoiler ---

  bu yeni flör ettiğiniz bir kadındaki gizem arayışını, merak damarını bu şekilde beslersiniz. tabii bir süre.
  kadın bundan etkilenen bundan etkilen biriyse, yakınlaştıkça tüm detaylarıyla hayatınızı didik didik edip habersiz evden bile çıksanız kızan biri olacaktır. sonuçta artık gizem ortadan kalktığı için heyecan silahınızı çekmek zorundasınız.

  onun cesaret edemeyeceği yerlerde sarılıp öpebilir, yakalanma riski yüksek yerlerde cinsel dürtülerini dürtebilir, durduk yere öküz gibi masraf edip boş olduğunu bildiğiniz bir gün önceden haber vermeden uçakla bodrum'a, marmaris'e falan götürüp bir şeyler içip geri getirebilirsiniz.

  ama bunlar da bir yere kadar. bunları yaptığınız bir kadın sürekli daha fazlasını isteyecek ve tekrarlar / benzerler artık ilki gibi heyecan verici sayılmayacak.

  bu noktaya geldiğinizde ya fark edip kendinize eziyet etmeden ayrılmanız, ya da kadını kendinize aşık etmişseniz bunu kullanıp bu beklentileri ruhundan sökmeniz gerekir.

  onca emekten sonra hele siz de aşık olmuşsanız ikincisini yapabileceğinize inanmak isteyeceksiniz. ama onu her baba yiğit yapamaz. (bkz: kabul et)(bkz: biliyorsun)
 • bir süre sonra güvenli liman arayışına dönüşür.
 • orjinali sadece amerikan filmlerinde olan arayıştır.

  hangi gizem ve heyecan? ne gizemi olm bırakın allasen.
 • ne istediğini bilmeyenlerinde olur. ne istediğini bilen kadında (ve erkekte) böyle bir istek olmaz.
 • erkeklerin kadınları anlayamayacağını bir kez daha ispat eden başlık
 • çevrede çok sık rastlanan kadındır. belli bir yaştan sonra, yaşadığı ilişkinin heyecanını yitirmeye başladığında geçmişi düşünüp pişmanlıklarına ağlarken gelecek için entrika dolu planlar yaparlar. bir kaç kez başka erkeklerle sevişmenin tadına bakar ve ya pişmanlık yaşar bırakır yada çok güzel gelir devam edebildiği kadar devam eder. bu arayışlar genelde piç erkeklerin kucağında sonlanır.