• nolur o kıllı belim kadar bacaklarınızdan bi karış yukarıda renkli renkli en kötüsü de bütün malı meydana çıkaracak kadar dar pantolonlar giymeyin, altına çorapsız götoş ayakkabısı giymeyin.

abi şu kıyafetleri çok değil 10 sene önce herhangi bir erkeğe gösterseler ipne miyiz amıh diyecek hatta belki dövecektiniz.
    bakıyorum bıyığını siktiklerim soba borusu gibi bileklerine, postları yüzünden ten rengi görünmeyecek halde olmalarına rağmen giyiveriyorlar o leş pantolonları.
    üstüne de yakası bağrı açık süper ultra bilmemne slim meme ucu bile meydanda gömlekleri.

ay vallahi tiksiniyorum. her yerdeler bi de.
  • "şunu yapın" değil, "şunu yapmayın" şeklinde verilen tavsiyeler. eski erkek arkadaşınızda sevmediğiniz ne varsa şuraya yazmayın amk. ayrıca "yapmayın" diye giyim tavsiyesi mi olur?
  • gri kapşonlu sweat üstüne deri ceket giyin

edit: deri ceket ne renk olsun denmiş, pembe olsun arkadaşlar toz pembe
  • boşverin siz onu, içimize don giyelim mi giymeyelim mi?
  • kendinize olan saygınız için giyinin, karı kız düşürmek için değil.
  • dar paça, ayak bileklerini açıkta bırakan pantolonlar, slim fit giysiler, normal bedeninden daha küçük beden gömlekler giymeyin.

billboardlara ilan mi verelim? uçakla havada pankart mi açalım? aramızda para toplayıp, kamu spotu mu yayinlayalım?

kötü işte, çok kötü.
  • beyaz boğazlı kazak üzerine deri ceket giymeyin.

(bkz: deli yürek)
  • hangi kadınlardan ? şu karşı masada oturan parlak altın rengi tayt giymiş kadından mı ? yoksa yanındaki masa örtüsü desenli gömlek giymiş olandan mı ? yoksa telefon direği kalınlığında bacakları olmasına rağmen götündeki eteğiyle yanımdan geçen mi ?geçiniz. başkasının estetik algısına muhtaç değiliz şükür. çok da gerekli olmayan tavsiyelerdir. (bkz: oyna devam)
  • hepsini okudum ve güldüm.

beyler siklemeyin bunlari aman ha.

bak kadin milleti mesela bere takan erkekten hic hoşlanmiyorum der ama gider bere takan bi adama aşık olur. sordugunda da "ya bu bi başka ama digerlerine hiç benzemiyor bu cok farkli" der.

bi insan için tek onemli olan duş+temizlik.
  • ayakkabı giyiminizin en mühim parçası. paraya kıyın. iyisini alın.
hesabın var mı? giriş yap