• bir kadın olarak kadınlardan nefret etme sebebleri;

-sürekli evlilikten, evliliğin güzelliğinden bahsetmeleri ve ısrarla evlenmenizi istemeleri
    -fikrini bile sormamışken kolayca yargılayabilmeleri, namus bekçiliğine soyunmaları,
    -genelde kendisi eleştirinin dozunu kaçırdığı halde, siz eleştirdiğinizde eleştirilere tahammül edemeyip trip atmaları, küsmeleri, havlamaları,
    -başkalarıyla arkadaş olabileceğinizi kabul edememeleri, hep "en iyi arkadaş" olmak istemeleri (ki bunun altında yatan da ikinci plana itilmeyi istememektir, "en birinci ben olmalıyım" kaygısı yani,
    -kocalarından/partnerlerinden bahsetmeleri, özellerini anlatmaları, yatak maceralarından bahsetmeleri (istemiyorum arkadaşım ben bunları duymak),
    -kişiye "eee nasıl gidiyor aşk hayatı anlat" diye sormaları,
    -karşı cinsle yaptıkları kavga neticesinde "çok kötüyüm böhüböhüüü, sana gelicem" deyip çıkıp çat diye gelmeleri, geldikten bir saat sonra adamı benim evime çağırmaları, ben o günkü bütün planımı iptal etmişken ve başka arkadaşlarımı (durumun acil olduğunu göz önünde bulundurarak) yarı yolda bırakmışken, beni evde piç gibi bırakıp adamın peşinden köpek gibi gitmeleri, gittikten bir iki saat sonra arayıp "barıştık biz ihihihihi" demeleri ve bu durumu alışkanlık haline getirmeleri (kırk yılda bir olsa neyse)
    -hoşuna gitmeyen bir şey olduğunda kendi kendine kurup, ortak başka arkadaşları da gaza getirip sana karşı bir cephe oluşturmaları, çocuk gibi seni dışlamaya çalışmalarıdir.

nefret etmek ne demek, iğreniyorum böyle şeyler görünce.
  • sevgilisi olduğunu bile bile bir erkeğe yavşaması.

binbir dalavere ile elde etmesi, evlenmek için kafalaması, hemen çocuk yaparak evliliğini garantileyebileceğini sanması ve fakat bir süre sonra vakt-i zamanında kendisinin bir hemcinsine yaptığına maruz kalması.
    zırlaması.
    kimi kadınlar için kadınlardan nefret etme sebebidir.

ee boşuna dememişler: keser döner sap döner gün gelir hesap döner
  • tuvalet kullanımlarıdır. arkadaş nasıl bir varlıksın ki kendi hijyenin için tüm tuvaleti pis bırakırsın. oturarak yapamıyorsun anladık çok hijyenik gelmiyor , ayakta niye yapıyorsun? sanki vucüt ve organlarının şekli buna uygun . hele ki toplu kullanılan tuvaletlerde, her defasında arkalarından saydırmama nedendir. üstelik bu hanımlar dışarıdan bakınca pek bir alımlı ve bakımlı oluyorlar... hep kameralara oynayın zaten..
  • bazılarının hayatın her alanını diğer kadınlarla rekabet edilmesi gereken bir mecra gibi görüp; bitmek bilmeyen bir azimle daha renkli olanı söndürme, sindirme, geri püskürtme peşinde koşmalarıdır. daha fazla sperme hitap edebilmek için kendini parlatmak, etraftaki potansiyel sperm mıknatısı kadınları da türlü manevralarla engellemek için düştükleri gereksiz ve sinir bozucu, "yarışmacı" ruhlu halleridir.
  • erkek arkadaş bulduklarında kız arkadaşlarını arayıp sormamaları.
  • centilmen erkek arayıp,buluncada maço davranmıyor,demek ki kıskanmıyor yani sevmiyor moduna girmeleri ,sevilmeme nedeni olabilir.ben denedim %100 çalışıyor
  • salağa yatmaları. birinin kendine değer verdiğini anlamaya görsün onunla oyuncağıymış gibi oynayıp zevkini aldıktan sonra kullanıp atmaları. sırf kendini tatmin etmek için insanların duygularıyla oynarken acaba nasıl bi kötülük yapıyorum ben diye bir saniye durup düşünmelerine neden olacak vicdanın kırıntısına dahi sahip olmamaları. sanki söylemezse darağacına götürülücekmiş gibi sürekli ama sürekli yalan söylemeleri. saman altından su yürütmeleri. her türlü sinsiliği yaptıktan sonra saf ayağına yatıp bi de karşısındakini suçlu çıkarmaya çalışmaları. bunu yaparken yüzlerinin kırmızının en açık tonunu dahi almaması. ve hani üşenmeyip yazsan insana bunlar gibi 3500 tana daha madde yazdırabilecek malzeme ve potansiyele sahip olmaları vs vs.
  • içtiriyorlar.. çok içtiriyorlar.. alıştırıyorlar alkole sonra.. kusturuyorlar… ağlatıyorlar bi de..
  • geçen gün, sadece 2 kişinin yan yana yürüyebileceği bir kaldırımda yürüyordum. kaldırımın iki tarafı da çimenlerle kaplı ve birkaç saat önce de yağmur yağmıştı, doğal olarak çamur deryası olmuştu ve ayakkabım da beyaz, mümkün değil basmam, gerekirse yolumu uzatırım.

ben kaldırımın sağ tarafında yürüyorum, karşıdan da iki tane çok güzel kız geliyor ve yan yana yürüyorlar. birbirimize yaklaştık. kızlar durdu bana bakıyor, ben onlara bakıyorum. kendilerine göre soldaki, bana göre sağdaki kız; "yol ver de geçelim" dedi. hem şok oldum hem sinirlendim. hanımefendiler 3 saniye arkalı önlü yürümekten aciz, karşındakinin kaldırımdan inip, çamura basmasını bekliyor. ben de, solu tarafı gösterip geeeç dedim. sanki kendilerine kötülük etmişim gibi yüzlerinin şekli değişti ve söylene söylene gittiler. kendilerini ciddi ciddi prenses olduklarına inandırmışlar.

ulan bu nasıl kibir, bu nasıl kendini beğenmişlik? benzer muameleyi toplu taşıma, kamu, özel sektörde de gördüm. belki siz böyle şeyleri umursamazsınız ama ben dikkat ediyorum.

aslında suç, benim bir umut eve atarım kafasıyla onları şımartıp, olduğundan daha değerli bir insan muamelesi yapan sapık, abaza, vizyonsuz hemcinslerimde.
  • saçma olduğunu kabul etmelerine rağmen arkasından koşan pipili arkadaşın ona teslim olduğunu, avcunun içinde olduğunu anladıkları anda bırakmaları.her zaman zorlanmak, hırpalanmak istemeleri ve bu yüzden piç elemanların elinde heder olmaları.
hesabın var mı? giriş yap