şükela:  tümü | bugün
  • ilk ve son olarak,
    (bkz: ayla)

--- spoiler ---

ismail hacıoğlu'nun ayla'ya bir "kızım" deyişi var, duyma.

--- spoiler ---
  • neredesin firuze
    ya sonra
    evim sensin
    su ve ateş
    başlığı görünce aklıma geldi ben özcan deniz’i hiç sevmiyorum fakat izlediğim filmlerinin hepsinde ağlamışım. bu sanırım içimdeki kıro yanımı ortaya çıkarıyor. üzüldüm şimdi.
  • ağlatan değil de derinden etkileyip etkisinden 2 gün çıkılamayan filmler, öyle aşk meşk değil.

-amadeus
    -muhteşem gatsby
  • (bkz: venuto al mondo) izlediğim zaman salonda 5 kadın 1 erkektik. ben ağlamadım (bkz: swh)
  • (bkz: love story)
  • teyyy tey. en ufak dramda ağlıyorum. çocukluğumdan beri böyleyim nalet olsun.

ama özellikle ana-baba-evlat dramlarında artık ağzım yüzüm birbirine giriyor ağlarken. hani aşk filmlerinde daha zarif ağlayabiliyorum ama aile dramlarında kendimden geçiyorum.

kadınların çok ama çok ağladığı filmler diye yapılırsa anket ama babam ve oğlum'u tek geçerim. o kadar hayvani ağladım ki filmi izlemek bile istemedim. neyse ki evde izliyordum da sık sık ağlama molası verebildim. sinema salonunda olsam çıkar giderdim muhtemelen.
  • (bkz: a.i. artificial intelligence) hamileyken izlediğimde çok ağlamıştım. yine izlesem yine aglarım.

(bkz: a perfect world) garantili. her seferinde, malum sahneden itibaren, şu an açsam ağlarım.

(bkz: green mile) ilk izlediğimde çocuktum, bir kaç defa izledim hiç ağlamadım ama şu an izlesem ağlarım gibi geliyor.
  • (bkz: lorenzo's oil)
    gerçek yaşamdan uyarlanması ve çocuğun annesinin: "lorenzo bütün bunlar senin için çok fazla ise gidebildiğin kadar çabuk isa'ya git. " cümlesi.
    yürek dayanmaz.
  • (bkz: desert flower)
    (bkz: babam ve oğlum)
    farkındayım tam bir klişe ama ne zaman ağlamak isteyipte ağlayamasam çocukluktan alışkanlık babam ve oğlumu açar ağlar rahatlarım
  • başlasam saymaya sonu gelmez sanırım. duygusal biriyim, çizgi filmlerde bile ağlarım.