şükela:  tümü | bugün soru sor
  • buralar hep entry dolacak. umarım başlığa kadınlardan çok erkekler yazmaz, zira amacından uzaklaşsın istemem. birinci ağızdan yazıyorum. birincisi ve en önemlisi; allahınızı severseniz kibar olun. gerçekten bir erkek, böyle bazı zariflikler yapınca, birden gözümde yakışıklılaşıyor. daha önce hiç düşünmediğim bir tipse bile bir ''acaba'' geliyor insanın aklına. kibarlıktan kasıt, tabi ki asgari düzeyde, yere tükürmeme, masada dişini kürdanla karıştırmama, hayvanlaşma kısmı değil, daha zarif minik detaylar. asansöre binerken, bi yere girerken, çıkarken, kapıyı açabilirsiniz mesela. evine bırakmanız gerektiğini söylemiyorum. başka bir örnek verirsek, bundan 2-3 yıl önce, bir çocukla yemeğe çıkmıştık. masada, zeytinyağı, balzamik ıvır zıvır var, konuşurken, hararetle heralde, elim değdi, devrilmedi ama değdi. (kibarlıktan bahsedene bak:p) neyse o an değil ama 1 dk sonra bana hiç çaktırmadan, şişenin en dibinden tutup, yavaş yavaş kenara ittirmişti. bu hareketten baya baya etkilenmiştim mesela. bu tarz şeyler yapmanız, size bir şey kaybettirmez, tam tersine kazandırır.

kadınlar galiba, bir şeyler anlatmayı erkeklerden daha çok seviyor. karşınızdaki kadının anlattıklarını dinleyin, basit minik detaylarla, onu dinlediğinizi göstermiş olursunuz. ne bilim, iş yerinde bir sorun yaşadığını anlattığı kişinin ismi olabilir vs. tabi kimse, sırf bu yüzden aşık olmaz ama, bir katalizör olur bu etki, seni önemsiyorum, bana güven subliminal mesajı vermiş olursunuz belki.

ay bi de nolursunuz, başta ölüp bitip, sonra birden (bu sevgili olup, karşındaki kızın artık bir şeyler hissetmeye başladığı ana tekabül ediyor) çat diye ilgisizleşip öküze bağlamayın. aldatılma ihtimalinizi yükseltiyorsunuz. her şeyin bir ayarı ve doğal akışı var. başta ölüp bitmenize de gerek yok, sonradan o kadar öküze bağlamanıza da.

espri yapmak, karşındakini güldürmek her zaman etkilidir ama yapamıyorsanız, kasmayın nolur. herkes komik olmak zorunda değil.

başkası olma, kendin ol böyle çok daha güzelsin diyerek, bu öğretici entryimi kapatıyorum.
  • (bkz: kimseden taktik alacak değiliz)

bu da böyle biline!
  • böyle taktikler var mıdır bilmiyorum ama eğer varsa bile kesinlikle kadınlardan kadınlar konusunda tavsiye almayın. gidip gideceğiniz nokta kıdemli meriç olmak olur anca.
  • (bkz: para)
  • balgam dişlemek.

denendi onaylandı.
  • ilginizi belli edip, azıcık insan gibi davranın.
  • (bkz: kadınları etkilemenin yolları)
    (bkz: erkekleri çekici yapan detaylar)
    (bkz: kadınlar neye aşık olur)

ve benzeri tarzda 150 başlık varken aynı kapıya çıkan başlıklar açmayın mesela. bu en önemli taktik. bunun zekayla da bağlantısı var çünkü.
  • gençlere sadece kadınlara karşı değil hayatın her alanında tavsiyemdir;
    centilmen olun.
    kazanacaksınız.
  • onlara kadın olduğunu hissettirmek.
  • bu kadar taktikle uğraşmayın sevgili hemcinslerim. kadını sallamayın aşık olacağı varsa da olur zaten. boşuna yormayın kendinizi.
    (bkz: taktik maktik yok bam bam bam)