şükela:  tümü | bugün
  • ikiyüzlü detaylar.

şöyle açıklayayım, misal:
    * x detayı;
    totalde çekici bulunan bir kadına bir tutam daha kadınsılık katar.
    totalde kanka olarak görülen bir kadına bir şey katmaz. hatta eksi puan bile olabilir.

hemen x'e 5 vererek anlatalım;
    * nemrut surat;
    ister surat assın, isterse güleryüzlü olsun bazı kadınların yüz hatlarında bir nemrutluk var. böyle nasıl anlatsam... suya basmış kedi gibi, boka basmış insan gibi bir memnuniyetsizlik.
    bu detay totalde çekici görünen bir kadına daha da bir cool'luk katar.
    sen ben böyle sıçılası bir surata sahip olsak gıcık, mızmız, mıymıntı sayılırız.

* masum, kaçamak bakışlar;
    totalde çekici bulunan bir kadın gözlerini kaçırarak bakar, "adeta masum bir peri" denir.
    sen ben kaçamak bakış atsak "özgüvensiz" sayılırız, seksi bakış kasmadan baksak "bakmayı bile bilmiyor" oluruz.*

* gülüş;
    totalde çekici bulunan bir kadın bir gülüş atar karşıki dağlar yıkılır.
    sen ben gülsek "cıvık" oluruz.

* çalışkanlık, başarı;
    çekici bir kadın çalışkan ve başarılıysa "tuttuğunu koparan kadın" denir, daha da cazip bulunur.
    sen ben çalışkan oluruz, "inek" derler kaçarlar.

* çocuksu tutkular;
    totalde çekici görünen bir kadın çikolataya, pembe şeylere, çizgi filmlere, çizgi karakterli aksesuarlara, giysilere, minik, "ayy ne şekeer" şeylere, ayucuklu pijamalara tutkun olur, "çocuksu halleri daha da çekici" denir.
    sen ben hello kitty kalem kullansak, panda çizsek "bu yaşında hala çizgi karakter mi çiziyorsun?" denir. *

* yüksek topuklar;
    totalde zarif, hoş, çekici görünen bir kadın giyer çekiciliğine çekicilik katar.
    sen ben giyeriz "yürüyebilecek misin sen onlarla shdfdgfsh" denir.*

* özgüven, nenesinin belçika kraliçesi olması nedeniyle tepeye dikilmiş bir burun;
    totalde çekici görünen bir kadına "havalı kadın, zor kadın, seçici kadın" intibası katar.
    sen ben böyle dolaşsak "türk kızındaki gereksiz özgüven halleri" diye başlık açılır.

* göz altı torbaları nedeniyle ağladı ağlayacak gibi kırılgan bir yüz ifadesi;
    totalde hoş görünen bir kadına sarıp sarmalanası bir çekicilik katar.
    sen ben böyle dolaşsak "n'oldu gece uyuyamadın mı?" derler.

* kavisli alınmış kaşlar sayesinde seksi seksi bakan gözler;
    totalde çekici görünen bir kadına daha da kadınsı bir hava katar.
    sen ben kaşı gözü böyle yapsak "senin yüzüne ne olmuş?" derler.

* topuz;
    totalde çekici görünen bir kadına adeta balerinimsi bir perilik ya da sekreterimsi bir seksilik katar.
    sen ben saçı topuz yapsak "o ne ya öyle görümce topuzu gibi sjgfsf" derler.

* bakımlılık;
    adriana lima bıyığını, kol kıllarını almaz "yalanası hatun kişi" denir.
    sen ben gözümüzün üstünde kaşımız var diye "bakımsız, pis, öğk" oluruz.

şu uzun metnin özeti:
    "kahrolsun bağzı detaylar"
  • ben bu başlıkta yazılan entry'lere gerçekten anlam veremiyorum. hepsini okumadım ne yalan söyleyeyim. ama ne zaman denk gelsem, ne zaman baksam saçma sapan, başlıkla ilgisi olmayan maddeler sıralanıyor. yani ben mi çok yanlış anlamışım başlığı? cidden bunu da düşünüyorum bazen. ama yok. başlık gayet net. detaylar diyor. herifçioğlu gelmiş, yok güzel gözler, yok dolgun dudaklar, vay efendim bobo meme. halla halla. ulan bunlar nasıl detay? kadın gelsin ağzımıza mı soksun memelerini? daha ne kadar belirgin, daha ne kadar zaruri olabilir bu organlar? güzel gözün neresi detay? ince belin neresi detay? dolgun memenin neresi detay? ha sen limon meme seviyorsan ayrı. saygı duyarım. ama limon meme de detay değil bak. onu da yeri gelmişken diyeyim.

size geçen metroda gördüğüm kadından bahsetmek istiyorum. detaya girerek zamanınızı çalmayayım.* birkaç saat evvel fön çekilmiş uzun saçlarını, sağ eliyle sol kulak yanında toplayıp sağ kulağın kenarından süzülerek aşağı doğru tararken, sağ omuzla ense arasındaki kısımda yarım saniyelik bir es ile sütyen askısını tişörtünün üzerinden düzelterek saçını taramasını sol meme civarında sonlandırdı. çok etkileyici bir performanstı. "pardon bayan, beni yanlış anlamayın ama az önce çılgın seksiydiniz" dememek için zor tuttum kendimi. "next station sanayi mahallesi" anonsu ile kendime geldim.
  • var olmanız yetiyor biliyor musunuz? şu hayatı çekilir kılan en kral sebep sizlersiniz. en çirkininizden en güzelinize, hepiniz adına geçerli bu durum benim için.

erkeksi hal ve tavırlardan uzak, kadın olduğunun farkında olan her kadın ister istemez fazlasıyla çekici zaten. ufak detaylar kendiliğinden çıkıyor ortaya.

hangi uzun saçlı bir erkek paltosunu, montunu giyerken altta kalan saçlarını sizin gibi savurabilir dışarı? soğuktan üşümüş burun ucu kime yakışır lan size yakıştığı kadar? tişörtünü çıkarmadan, içeriden sırtına uzattığı elleriyle, ustalıkla sütyenini çıkarıp göğüslerini fora edebilen başka bir canlı var da ben mi bilmiyorum, nedir yani? duştan sonra bacak bacak üstüne atıp bornozuyla sigara içen erkeğin ta anasını sikeyim ben, sizdeki seksapelin çeyreği var mıdır acaba onda? incecik otel terlikleri ancak sizin ayağınızda güzel duruyor şerefsizim.

tripleriniz bile ayrı güzel. çıt çıkarmadan çantanızdan sigaranızı alıp uzaklara bakarak tellendirmeniz var misal. bir şeylere moraliniz bozulmuş güya. o esnada karşınızdaki erkekten daha heyecanlı olduğunuzu bilmiyor muyum sanıyorsunuz? "bir an önce gönlümü almaya çalışsa da zıplasam şunun boynuna." diye saniyeleri saymıyorsanız ben de adam değilim. trip işte. kadınlığın şanından sonuçta. adet yerini bulsun. tel maşadan zarf atıyorsunuz çocuk gibi. bu bile bir insana bu kadar mı yakışır amına koyim? üzerinizde hiçbir şey eğreti durmuyor yani, onu diyeyim.

sonracığıma... affetmeniz ama unutmamanız. zamanı geldiğinde alttan alttan hatırlatmanız "ayağını denk al" der gibi.

ruj sürdükten sonra fazlası gitsin diye öptüğünüz peçeteyi kıskanıyorum, daha ne diyeyim? yıkanırken çıplak bedeninize değen su damlacıklarını kıskanıyorum. ayakkabılarınızın vurmasından dolayı aşil tendonunuzun üzerine yapıştırdığınız yara bandını, ayaklarınıza oje sürerken parmakları birbirinden ayrı tutan muşta benzeri plastik zımbırtıyı falan filan. kıskanıyorum böyle.

güneşlenirken kollarınızın içi de yansın diye bileklerinizi güneşe çeviriyorsunuz ya; allah canınızı almasın sizin ya.
  • benim için; peşine neredeyse hiçbir çaba sarfetmeden onlarcasını takabilecekken kalbinin yalnız bana ait olması. farkında mısınız bilmem ama şu hakim düzende bu bir kadından görülecek ne de güzel fedakârlıktır. dürüst ve onurlu olan tüm kadınlara saygılar.
  • ince narin ayak bilekleri, bakimli ayak parmaklari ve tirnaklari, ince narin parmakli elleri, guzel kokulu boyunlari, iyice cikik meme uclari, duzgun ve sik olmayan pubik tuyleri, sirt ile poponun birlestigi yerdeki ufak cukur, kulak memeleri, sirtlarindan popolarina degin uzanan o cizgi.

evet feti$istin onde gideniyim.

zorunlu edit: bu entryi niye kotulediginizi bana 2 cumle ile mesaj atabilir misiniz?
  • kendi halindelikleri.

hayır "kendi halindelik" olarak adlandırılan şey her türlü cezbediyor ruhumu ama bir kadının, kendi halindeliği her zaman daha çekici görünüyor.

ne bileyim taciz edesim geliyor o halini durmaksızın. misal bir otobüs durağında "na na na na" diye melodi mırıldanan bir kadına ıslığımla eşlik ediyorum, gülüyor.

bir rock barda bütün gece boyunca içki servisi yapmaktan canı çıkmış ama kendi halinde olan şu sarı saçlı garsona "bira isteyeceğim ama çok yorgun görünüyorsun bu akşam, kendim alayım mı?" diye soruyorum, gülüyor.

ne bileyim istiklal caddesi'nde şu şeytana ortaklık edenin adıyla anılan kitap kafede kasiyer kızdan kitap alırken kolunun iç tarafındaki yara izine istinaden "kolun iyi mi" diye soruyorum "bugün belki de 200 kişi geçti buradan ama soran olmamıştı, sağolun" diyor, gülüyor.

sadece kadınlara değil hee... yaz sıcağında mesela eve dönerken sıcak sıcak pide almak için "bilmemne taş fırın" adlı fırına giriyorum, sıcaktan bayılmış fırıncılara "bu civardaki en hızlı ve lezzetli pideleri siz yapıyormuşsunuz" diyorum, gülüyor.

sipariş verdiğim kendi halinde-emekliliğini kovaladığına bahse varım- olan kır saçlı garsona "geçen yarım saat gelmedi ama önümüzdeki yarım saatten çok ümitliyim" diyorum, gülüyor "önümüzdeki yarım saat için iddialıyım" diyor.

kendi halindelik güzel şey velhasılı. ama en çok da bir kadındaysa ve siz ona aşık olmak üzereyken, o bütün kendi halindeliğini kuşanmışsa, kendine hayat karşısında rol kesmeye gerek duymamışsa.

gereksiz mi uzattım ne? kendi halimdeyim olum işte, idare edin.
  • zarif, küçük, erik gibi bademciklerinin olması.

not: e napim, bi orası yazılmamış amk!
  • bakmayi bilmesi.

yerine gore oyle asik, oyle icten bakar ki icinizi eritir...
    yerine gore oyle bastan cikmis, oyle tutkulu bakar ki gozunuz donuverir...
    yerine gore oyle cekingen, oyle kirilgan bakar ki cebinize koyup bir omur boyu yaninizda tasimak istersiniz...

sevgiyi, tutkuyu, tereddutu gozleriyle konusur; siz kelimelere kifayetsiz dersiniz. oyledir iste.
  • yeni epilasyon yaptığının kanıtı belirginleşen tüy köklerini çekici bulan erkeklerin olduğu bir dünyada, hiç şüphesiz her detay.

(bkz: #17094361)
  • d tipi ehliyet.

hesabın var mı? giriş yap