• karşılıklı konuşurken aklı telefondaki whatsapp gruplarından gelecek mesajda olmaması ve gözlerinizin içine bakması.

binlerce yıllık dünya'da bula bula sosyal medyanın insanları köpek ettiği zamanı bulduk ya, şansıma tüküreyim.
  • yunanca konuşabilmesi
  • uzun güzel bir saç, ince bel, masum yüz, hoş bir koku..
  • bakımlı saçlar benim için ilk sırada gelir.böyle güneşte ışıl ışıl görünücek , temizlik göstergesidir aynı zamanda.
  • kişiye göre değişiklik oluşturacak detaylardır**.

garip gelebilir ama benim için uzun köpek dişleridir.
    özellikle belli olarak güzel ve çekici bulduğum bir yüz tipi vardı ama bunlardaki ortak özelliği bir türlü bulamıyordum. bir süre önce diş hekimliği okuyan bir arkadaşımdan yüze asıl şeklini verenin köpek dişleri olduğunu öğrendim ve bu bilgiyle çekici bulduğum kadınların suratına baktığımda ortak özelliği buldum: uzun köpek dişleri. elbette sadece bu kadınları güzel bulmuyorum ama köpek dişleri biraz daha uzun olan kadınlar bir kere daha baktıracak kadar çekici oluyorlar.

fiziksel özelliklerden farklı olarak zarif veya sade giyim de bence kadınları çekici yapan detaylardandır.
  • kadınların yaratılış itibariyle estetik ve cazibe abidesi varlıklar olması onları çekici yapan detaylarla uğraşmaktan men ettiği için olmayan detaylardır. kadın götünü göbeğini salmayıp kıvrımlı ve elastik hatlı vücudunu korudukça, sesindeki kadınsılığı sigara ve alkolle yok etmedikçe, narin ve şehvetli bakışlarınının yerini korku ve çekingenlik almadıkça; kadın doğal kaldıkça hep çekici olmaya meyillidir. kendi özünü koruması yeter kadının.
  • zeka.
  • ince bilekler
  • babasının zengin olmasıdır.
  • onunla beraber yaşamak. içinin güzelliğini yakından tanıdıkça daha bir çekici geliyor. beş yıllık evliyim ve çok seviyorum sözlük.
hesabın var mı? giriş yap