şükela:  tümü | bugün soru sor
  • siken sevilir diyerek noktayı koyuyorum.

şaştığını hiç görmedim, ne zaman köpek gibi davransam dünyanın en kıymetli insanı oluveriyorum bir anda. kadınları çözmesem de neyin hoşuna gittiklerini çözdüm.
  • kadınla kezban arasındaki farkı bilmiyordur. kezbanları çözmüşse okey. tinder'da sağa çektikleriyle, sosyal medyada slm yazdıklarıyla kadınları çözdüğünü sanmıştır.
  • stephen hawking bile “her gizemi çözdüm, kadınları çözemedim" diyordu oysaki.
  • "daha ben kendimi çözemedim, sen nasıl hepimizi çözdün it!" diyerek uzaklaştırılması gereken erkektir. *
  • kadınlar gibi derin ve mistik varlıkları bir ölümlü olan erkek nasıl olurda çözebilir aklım almıyor. kadınları çözdüğünü sanmak nasıl bir densizlik hadsizliktir.
  • ben beni çözememişken, senin bizi çözmen imkansız. aynı kulvardaki birkaç kadınımsıya denk geldiysen o da senin şanssızlığın...
  • kadınlar dünyadaki en kompleks varlıklar asla çözülemezler eğer bunu diyen erkek varsa yalancının önde gidenidir.
  • türk kadınını çözen erkek olarak bu benim.

sistem cok basit arkadaşlar,para gösteriyorsunuz onlar da para aşkı ile sizden daha zenginini bulamadıkları sürece sizin köpeğiniz oluveriyorlar.

paranız yoksa da adam yerine koymuyorlar. kim demiş çözülemiyor diye ?

(bkz: ali agaoglu)
  • çocuk gibi seveceksin, özellikle kızışma döneminde düşmanınmış gibi sevişeceksin, kıymet gördüğünü hissettireceksin anlaşılmayacak ne var ki bunda şeklinde yorumladığım başlık şeysi.

bunlar da yetmediyse ilgili kadının tanımlarına göre güçlü bir erkek imajı çizmek de hile yapmak oluyor. (kimisine kas gücü, kimisine zeka gücü, kimisine entelektüel güç artık geçer akçe neyse mühim olan güç olması)
  • bir kadın bir erkeği çözebilir, bir erkekten yola çıkarak çoğu erkek hakkında yargıda bulunabilir çok da yanılmaz.

ama bir kadının düşünce yapısı o kadar karmaşıktır ki kadınlar bile birbirlerini çözemez, anlayamaz.

he bir de
    (bkz: bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır)