• benimkisi aslında etkileyememe yolları ama belki bir okuyan çıkar feyz alır benim yaptığım hataları yapmaz... çok hoşlandığım bir kadının kafasına fındık attım, kendimce fındık pahalı seni bu kadar önemsiyorum mesajı vermek istedim ama - salak mısın niye atıyorsun - tepkisi ile karşılaştım ve susup uzaklaştım... çok hoşlandığım çok okuyan derin edebi bir kadın vardı o sabah kahve içmeye gelecekti, işte anlatıyor ben bir bok anlamıyorum kısa zaman sonra sohbet tükendi benden sıkıldı, kitap okuyalım dedi bende fırsat bu fırsat dedim kendime, boxer ile üstüm çıplak kış vakti evdeki buz gibi fayanslara uzandım elimde ki kitabı okumaya başladım kıza varoluş sancısı çeken ilginç derin bohem bir erkek gibi bakmaya çalışıp - ben böyle okuyabiliyorum - dedim, kadın bir şey demeden evi terk etti bir daha benimle görüşmedi bende akşam çır çır olmuştum... metalci bir kızdan hoşlanıyordum evde onu etkilemek için salona mumdan çember yaptım slayerı son ses açtım mumların ortasına geçtim ve deli gibi headbang yaptım ve saçlarım mumdan tutuştu ve kız bir şey demeden evden gitti.
  • kadınlardan uzak durmak, bi' zahmet onlardan ötede kumla oynamak.
  • kendin ol, beğenen seni beğensin
  • çalışılan iş söylendiğinde çoğunun etkilendiğini gördüm
    iş önemli yani
  • açık ve net bir biçimde güç figürü olmanız gerekir. güç figürü oluş hali etkileyeceğiniz kadının sosyo-kültürel veya ekonomik durumu ve anlık duygu durumuyla ilgili olarak farklı şekillerde ortaya çıkabilmelidir. örneğin çok zeki erkek ( paraya çevrilebilir zeka, hiç bir kadın cumhuriyet gazetesinin çengel bulmacasını çözüyorsunuz diye sizden hoşlanmaz) statüsü olan erkek, fiziksel güzelliği olan erkek, parası olan erkek ( bu durum varsa öncekiler önemsizdir ) olmanız gerekir. çok sevmek veya insan olmak gibi romantize edilmiş argümanlara gülün geçin, bunu söyleyen kadınlar da bunlara inanmıyor maalesef. aynı durum erkek içinde geçerlidir tabi. bir erkeği etkilemek için genellikle anaç ve yuvarlak hatlı olmanız, veya model gibi bir vücudunuzun olması, en kötü ihtimalle korunmaya ihtiyaç duyuyormuş gibi davranmanız yeterlidir. hemen bir erkeğin radarına girersiniz.
  • şapşal görünün. ne bileyim çiçek falan alın işte. ama ben olsam saksıda canlı olan güzel bir çiçek alırdım. çok daha saf ve temiz bir iç dünya yansıtır kanımca. çünkü onlar kızlar illa ibne mi olalım zihniyetinden çok sıkıldılar. yeni trend bu. ulan hadi kaptınız yine tiyoyu ipneler.
  • kulağının dibine girip avazınız çıktığı kadar çığlık atın, çok etkileniyorlar*

türk erkeği için kolay değildir biliyorum ama kendiniz olmaya çalışın, onun ihtiyaçlarıyla sizin doğal halinizle sunduklarınız (yani siz) match ediyorsa etkilenir merak etmeyin..

ha tabi o ihtiyaçların zaman içinde değişecek olmasını da aklınızdan çıkarmayın, uzun vadeli ilişkilerdeki en ciddi bug'lardan birisi bunu görememek bence, halbuki değişim hem kaçınılmaz hem de lazım bir şey..
  • burada arayanlarin muhtemelen bulduklarini sansalar da ise yaramayacagini gorecekleri yollardir.

bu kadar aciz ya da kendini tanimayan insandan kim neden etkilensin.
  • hala kadınları etkileyeceğini düşünene bireyler var, garip

kontrolün kadınlarda olduğunu almayanlar var hala. hele alfa olayına hiç girmeyelim bence.
  • temel oyun teknikleri işindeki en temel unsur reklamdır. reklam nedir? bir ürününüz var ise bunu kişiye fark ettirmeden ilgi oluşturmaktır.

şöyle düşünün: bir ceket firmasısınız. insanlara yapışıp lütfen bu ceketi alın, çok kaliteli diyorsunuz. yalvarıyorsunuz. alıcı onun kaliteli olduğunu sizin söylediğinizle anlayabilir mi? diğer taraftaki firma ise reklam verip iş görüşmesine giden bir adama giydiriyor. mülakat yapan kişi "ne kadar prezantablsınız. bizim de böyle iş arkadaşlarına ihtiyacımız var" diyor ve görüşmede başarılı oluyor. reklam sloganı da şöyle birşey: "kaliteli bireyler kaliteli giyinir." kullanıcı bilinç atında "bu ceket kaliteli alırsak biz de başarılı oluruz" algısı oluşuyor.

siz olsanız hangisini seçersiniz? ilk firmanın ceketleri daha kaliteli olsa da itici gelmez miydi?

kadınları etkilerken de aynı yöntemi kullanmalısınız. kadına gidip doğrudan ilgi duyduğunuz söylemek, onu beğenmek, sosyal medyada köpek gibi takip etmek bir kadında arzu oluşturmaz. anca size sadaka vermesine sebep olur, yani sizin gösterdiğiniz ilgi hoşuna gider fakat ve arzu duymaz. en iyi ihtimal kendini iyi hissettiği için sizinle konuşur. ben prensip olarak eski kız ark. hiç birini sosyal medyada eklemedim ya da oradan etkilemeye çalışmıyorum.

çabuk ulaşılan bedava sunulan şey önemsizdir. dolu bir bardağı dolduramazsınız. önce o bardak boşalmalıdır. yani "önce merak sonra arzu oluşur."

kadının duyguları karışık olduğu için sizi arzulamasını sağlamalısınız. özellikleriniz davranışlarınızla sezdirilmeli ve hayranlık uyandırmalıdır. önce ipucu verirsiniz, ardından onun sormasını beklersiniz. örneğin çok tanınan bir iş adamı ya da sporcusunuz diyelim. kadına şöyle yaklaşmalısınız "ben de sporla profesyonel ilgileniyorum, çok severim." kadın sonrasında sormaya devam etmeli ve siz ise bilgileri yavaş yavaş vermeli en sonunda hayranlık oluşturmalısınız. en baştan şu anlamsız: "ben fransa'da x kulübünde tenisçiyim, bir ton madalyam var, herkes beni bilir." merakı oluşturan ya da sizin nasıl biri olduğunuzu anlatan kişi "siz" olmamalısınız. mümkünse başka arkadaşınız, hatta başka bir kadın sizi anlatmalıdır. bu çekim merkezi olmanıza sebep olur. sizin anlatıyor olmanız kendinize güvensizlik göstergesidir ve kadınların en iğrendiği erkek tipi kendine güvensiz, zarar görebilen, duygusal açıdan güçsüz, aç, her şeyi kabul eden, kadın tarafından betaize edilmeye açık karakterlerdir.

saçma sapan açık olalım, eşit olalım gibi olaylara kapılır, baştan kartları açık oynar, arkadaş gibi yaklaşırsanız, o kadında hiç bir şey kalmayacaktır. arzusu ölü doğacaktır. iyi arkadaş olursunuz tabii eheh. kadınlar tersini söylese de onlarda da arzuyu oluşturan bu tip davranışlardır. eski ilişkilerini sorun. muhtemelen canlarını yakan dengesiz bir adam vardır. kadından her zaman 1 tık üstte olup, soru işareti yaratmalısınız. "bu adam acaba ne yapar?" düşüncesi oluşmalıdır. sakinliği kaybetmek, sinirlenmek, kadında baskı kurmaya çalışmak klasik olarak arzuyu öldürür. hele ki aşırı duygusallık, en büyük günahtır.

kısaca kadın da merak uyandırmayan hiçbir konuyu ona açıklayıp ama bak ben böyleyim dememelisiniz. bu aynı zamanda kadının ilgisini de anlamanın bir yoludur. sizin hakkınızda bir şeyi merak ediyorsa size ilgi duyuyordur. bu arada kim olursanız olun her kadını etkilemeniz mümkün değil, hiç bir kadın için inat yapmayın. bir kadın size ilgi duyar ya da duymaz, sonrasında ise bu ilgi aşka dönüşür. sizin alanınız ilgi duyanlar olmalıdır.

bu arada:
    (bkz: kadinlarda arzu yaratmanin yollari/@karanlikruya)
hesabın var mı? giriş yap