şükela:  tümü | bugün
  • chp kozan gençlik kolları başkanı kadir oruç.

adana’da pitbull cinsi köpekle korkuttukları yabancı uyruklu 3 kadına zorla fuhuş yaptıran chp kozan gençlik kolları başkanı kadir oruç'un da bulunduğu 18 kişi tutuklandı.

http://m.hurriyet.com.tr/…esi-polise-karsi-40828644

chp’de de bu gayrimeşru ilişkiler bir türlü bitmek bilmiyor belli ki, genel başkanlarından tut teşkilat yöneticilerine kadar.

söylenecek çok şey var da, bir şey demiyorum. şimdi aşağıda muharrem ince’nin kadına taciz iddiasına “özel hayat” savunması yapan ahkaksızlar gelir bunu da özel hayat diye savunacak kadar iğrençleşirler.
  • rezillik...tek kelimeyle rezillik...
  • geldi yine tipini ....
  • yapan chp'li olunca pek de önemli olmayan hede.

boşuna demiyoruz chp için herşey normal. haber değeri taşımaz.
  • (bkz: ensar da erkek çocuklarına tecavüz edenler)

bunun için de başlık açsana sayın... stark

edit: ensar da yetişmiş ak troll, mal beyanı başlık...

göze göz, dişe diş, göte göt...
  • bu haberde eleştirilcek ne var anlamadım? şeriatçı yobazmısınz amk dumun çomarları. tabi biz çağdaşlığı simgeliyoruz, pitbull köpekle fantezi yapmıştır gençlik kolları başkanımız, kıskanıyorsunuz dimi böyle fanteziler yapamadığınız için? sizde istiyorsunuz seks ama yapıyorsunuz sadece 31.

sonuna kadar laik olacağız
  • öğrencilerimden betersiniz. öğretmenim o da yaptı.

tanım: kim tarafından yapılırsa yapılsın şerefsizliktir.
  • müthiş bir rezalet, üstü örtülmemeli ve sürekli gündemde tutulmalı.

kılıçdaroğlu istifa etmeli, muharrem ince idam edilmeli, ismet inönü mezarından çıkartılıp asılmalı ve anıtkabir yıktırılmalıdır.

cumhuriyet tarihinin gördüğü bu en büyük skandal her yıl 7 mayıs günü tüm yurtta, dış temsilciliklerde ve kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti'nde anılmalı, chp zihniyeti dış dünyaya anlatılmalıdır!
  • bir ak partili olarak bel altı vurmanın anlamı olmadığını düşünüyorum, adam orospu çocuğu büyük ihtimal yediği haltları kamufle etmek için de chp’yi kullanmış.