şükela:  tümü | bugün
  • hayatın tadı tuzu.
  • iş erkeklere gelince kös kös oturup sözde "cool" havasına giren erkeklerdir.
    kadınları görünce begonya çiçeği gibi açılırlar, kanka olunmaması gerekir bunlarla. bir kadın için her an satılma riskiniz hep vardır.
    ayrıca gözlemlerime göre kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden falan hoşlanmıyorlar, hoşlandıkları erkekler öksürünce gülüyorlar. o yüzden bu ayrıntı "abartmılmış balon bir iddia".
    ama tabii bu tür yavşakları izlemek de güzel olmuyor değil. o yüzden bu yalan iddiaya inanmış gibi yapıyoruz ve izlemeye devam ediyoruz.
  • dengeyi iyi kuramayınca bu sefer de "ya çok güldürüyosun, ciddi değilsin sen" tepkisi alan erkeklerdir aynı zamanda.
  • üç yaprak bir erkektir. her insanı güldürür. maskülen bir yanı olabilir. kadınlar ve erkekleri etkin kaynaştırır.
  • - senin gibi muhteşem bir kadın benim gibi bir herifte ne bulur anlamam.
    + beni güldürüyosun.
    - hmm. sadece o kadar mı?
    + arkadaşları da güldürüyosun.
    - anladık, başka?
    + dayımgil eniştemler felan da çok gülüyor sana.
    - ulen maymun muyum ben?
    + ha haahaa
    - sus be!!!

(bkz: yiğit özgür)
  • boşuna güldürmez vardır bir çıkarı!
  • hep abazadırlar.hep yalnızdırlar.
  • geçen hafta kadının birine 1 hafta gülmesine sebep olacak bir espri yaptım. bütün hafta durup durup hatırlattı bana bu espriyi, her şeye uyarladı hatta whatsapp'tan taciz etti yana eğilmeli ağlamalı gülmeli smileyle.

- ya sen ne komikmişsin
    + :/
    - hiç de göstermiyorsun ama.
    + neyi göstermiyorum.
    - komik olduğunu.

dev gibi, sakallı bir adamın ancak işid militanı olabileceğine inanıyor sanırım kadınlar.

tabuları yıkalım, yıkmayanları yıkayalım. lifle ama. sürterek.
  • bu tipler şöyledir.
    1- nazarları hemen tutar.
    örneğin sizin ayakkabınıza bakar ımmm ayşe hanım çok şıksınız yeni tarzınız bu mu der sonra ayşe hanımı acile götüren olurlar.

2- dedikodu yetenekleri çok fazladır.
    ama öyle senin gibi ahmet- ayşe olayına girmezler. ünlülerin dedikodusunu bile yaparlar.

3-bu erkeklerin bir de şöyle bir yönleri vardır işleri ağır erkek kuvveti gerektiren işler değillerdir.
    masa başı işleri kendileri için yeterli bir meslektir.

4- kadın çevreleri olduğu görülür. herhalde zerafet incelik oradan bulaşıyor olsa gerek ki nüktedanları iyi basabiliyorlar.

5-fal bakmasını geçin tarot bile bakarlar.
    hatta alo senin falın gelmiş hemen kahveni al gel bekliyorum diyen modelleri vardır.

6-mutlaka ipsiz sapsız daha önce hiç duymadığınız türde batıl inançları vardır.
    batıl inanca bilimsel tez gibi anlattıkları sizin de inanmanız için uğraşmaları komiklikte 7/10 dur.

7- dans yeteneği vardır bunların. inanır mısınız erkek haliyle hint danslarına merak salan gördü bu gözler.
    hayır kırık da değil adam.
    ilginç dimi.

8 ve son olarak her hafta pazartesi günü diyete girerler zaaar.

bunlar da böyle model napacan işte.

not: bu adamlar ya işletme mezunudurlar ya da işletme mezunudurlar.
    uzak durun tersleri de bi o kadar var.
  • gidiklayan erkeklerdir.

yeni alinan kiyafetin yaka etiketi gibidirler, kesip atmak lazim huylandirirlar.