şükela:  tümü | bugün
  • hayatın tadı tuzu.
  • iş erkeklere gelince kös kös oturup sözde "cool" havasına giren erkeklerdir.
    kadınları görünce begonya çiçeği gibi açılırlar, kanka olunmaması gerekir bunlarla. bir kadın için her an satılma riskiniz hep vardır.
    ayrıca gözlemlerime göre kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden falan hoşlanmıyorlar, hoşlandıkları erkekler öksürünce gülüyorlar. o yüzden bu ayrıntı "abartmılmış balon bir iddia".
    ama tabii bu tür yavşakları izlemek de güzel olmuyor değil. o yüzden bu yalan iddiaya inanmış gibi yapıyoruz ve izlemeye devam ediyoruz.
  • dengeyi iyi kuramayınca bu sefer de "ya çok güldürüyosun, ciddi değilsin sen" tepkisi alan erkeklerdir aynı zamanda.
  • üç yaprak bir erkektir. her insanı güldürür. maskülen bir yanı olabilir. kadınlar ve erkekleri etkin kaynaştırır.
  • - senin gibi muhteşem bir kadın benim gibi bir herifte ne bulur anlamam.
    + beni güldürüyosun.
    - hmm. sadece o kadar mı?
    + arkadaşları da güldürüyosun.
    - anladık, başka?
    + dayımgil eniştemler felan da çok gülüyor sana.
    - ulen maymun muyum ben?
    + ha haahaa
    - sus be!!!

(bkz: yiğit özgür)
  • boşuna güldürmez vardır bir çıkarı!
  • hep abazadırlar.hep yalnızdırlar.
  • geçen hafta kadının birine 1 hafta gülmesine sebep olacak bir espri yaptım. bütün hafta durup durup hatırlattı bana bu espriyi, her şeye uyarladı hatta whatsapp'tan taciz etti yana eğilmeli ağlamalı gülmeli smileyle.

- ya sen ne komikmişsin
    + :/
    - hiç de göstermiyorsun ama.
    + neyi göstermiyorum.
    - komik olduğunu.

dev gibi, sakallı bir adamın ancak işid militanı olabileceğine inanıyor sanırım kadınlar.

tabuları yıkalım, yıkmayanları yıkayalım. lifle ama. sürterek.
  • tipleri ne kadar yakışıklı olmasa da bu erkeklerin ses tonu güzelse kadınlar mest eder.
  • gidiklayan erkeklerdir.

yeni alinan kiyafetin yaka etiketi gibidirler, kesip atmak lazim huylandirirlar.