şükela:  tümü | bugün
 • doğru konumlanmış yağ dokusu şeklinde cevap verilen sorulardır. (bkz: meme) (bkz: kalça).

  ayrılık yaşayan çiftlere, en çok neyi özlediklerini soralım. cevaplar fazlasıyla romantik olacaktır.

  - kokusunu, masum tarafını, sesini falan filan. aslında özlenen şeyler belli.

  erkek en çok ayrıldığı memeleri özler. kadın o memeyle yaptırdıklarını. erkek sevişemediği için mutsuzdur. kadın sevilmediği için. yani kadınlar daha romantik. erkekler daha mantıklı. ne istediğini bilen erkek istiyorum diyen kadın işbu entryi okumalı. hepsi aynı şeyi ister. biri daha entellektüel, diğeri daha cahil meme diye birşey yok. büyük, küçük, diri meme diye birşey var. erkekler yağ dokusunu ve kavisli poponuzu ister.
 • ayak bileklerinin inceliği ve biraz damarlı ayak, el ve kol yapısı. adeta güçlü, savaşçı ve bir o kadar da nazik bir prenses gibi.
 • her gördüğü erkeğe cilve yapmaması ki cilvveli olmak hep seksi olmakla bağdaştırılır. dozu ayarlanmamış her tür samimiyet insanı basit ve itici gösteriyor bence.
 • fiziksel
  belirgin kalça
  düz bel
  170 155 arası boy
  küçük ayak
  küçük meme
  kıvırcık saç
  yüzle ilgili yazacaklarım oldukça bana özgü ve çok fazla sayıda olduğundan bir kaç garip örnek vereyim (dişleklik bazen çok seksi olmakta yanakların normal üstü doldunluğu gibi zayıf ve çukur yanakta hoş. gözler iri ise deme keyfime. burun ise her türlü minimal boyutta olmalı belki hafif genis yahut hafiften taraklı lakin asla burnun yüze oranı maskulen oranlar kadar yüksek olmamalı)
  ayrıca bacak
 • her şeyi bir kenara atmak gerekirse tırnaklarının bakımlı ve güzel olması. bir de ter kokmasın yeter benim için. gerisi tamamen karakteri ve tarzıyla ilgili.
 • çekicilik konusu aşıldıysa seksilik konusu biraz cilve biraz da sertliğe bakar benim için. kendine güvenen bağımsız kadın bana seksi gelir mesela. müzikten ve sinemadan anlıyor olması onu daha da seksi bulmamı sağlar. bunun yanında fiziksel özelliklere geleceksek:

  ortalama simetride yüz hatları. küçük bir burun. yuvarlak ve dolgun bir popo, büyük olmayan ama sarkık olmayan göğüsler. açık beyaz ten. kısa boynuna kadar inen saçlar.

  tabi fiziksel özellikler en son bakılacak iş sonuçta kimse bunu seçecek lükse sahip değil. ama bakımlı olmak bir seçim. bu sebeple kendinize bakınız, kokunuza, makyajınıza vücudunuza dikkat ediniz derim çünkü gerçekten kendine bakanla bakmayan arasında dağlar kadar fark oluyor.
 • çirkin kadın yoktur.kendine bakmayan kadın çoktur.her kadın güzeldir aslında.kiminin yüzü,kiminin fiziği,kiminin sesi,kiminin huyu,kiminin şefkati,kiminin fedakarlığı ve daha birçok özellikler..sen sevmesini bil yeter ki .bir kadının mutlaka sevilecek,beğenilecek bir tarafı vardır...
 • rakısından küçük bir yudum alırken ,bana bakıp hafif ama içten bir gülümsemesi ;insana yaşadığını hissettirir.
 • keskin bakışlara sahip olmaları. bir sürelik gözleri dikip bakması gibi..