şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle türk kızı rererö içerikli bir başlık değildir ve bahsedilen sadece türk kızı değil başka milletlerdeki kadınlar dahil genel dişi insanoğludur.

  aldatılsan ne yaparsın ? diye kime sorulsa alınacak cevap net bir şekilde '' anında terk ederim, ayrıca da ağzına sıçarım'' şeklinde olurken yaşanan deneyimler aldatıldığını öğrenen kadının ister ilkokul mezunu gariban ev kadını, ister rihanna gibi elini sallasa ellisi biri olsun ilk verdiği tepki sert ve kararlı bir tavır iken, zaman geçtikçe erkek tarafı aşırı öküzce hareketler yapmadığı takdirde bir yumuşama, defol git yüzüne bakmaya iğreniyorum diyen kadından telefonu açıp önce kısaca konuşup laf sokan, sonra buluşmayı kabul eden vs. vs.. şeklinde kabullenme ve çok kırıldım ve bunu tedavi edersen sana bir şans veririme giden bir süreçle noktalanıyor.

  bunca senelik hayatımda yüz aldatılan kadın gördüysem 90 ı bir şekilde (önce terkedip başkasıyla beraber olsa bile sonunda geri dönmek vs..) olayı kabullenip hayatına devam etmeyi tercih ediyor.
 • (bkz: haydi feminisler başlığa)
  feministlerin ilgisini çekecek bir başlık bu.
 • çünkü refleks olarak canını yakanın bu acıyı da geçireceğini umarsın, o yüzden gene ona sarılırsın. ama sonra görürsün ki öyle olmaz, yara kapanmaz ve er geç kangren olan uzvu kesip atarsın.

  çevremde gördüğüm kadarıyla bu kabullenmelerin sonucu er ya da geç ayrılık...