şükela:  tümü | bugün
 • erkeğe oranla düşük bir potansiyeldir.
  doğaları gereği bir erkeğe bağlanıp onun da sadece kendisiyle yatmasını ikna etmek üzere yaratılmışlar.
 • bence erkege oranla kat be kat fazladır. saman altından su yürütür gibi sessiz ve derindendir.
 • kadın bedensel dürtülerle aldatmaz, gerçekten severse hissederse aldatır, erkek aldatır sonrasında pişman olur geri döner. çünkü hormonu salgılar, biter, arkasına bakmaz. ne zaman o hormon tekrar yüklenmeye başlarsa gene aldatır. oransal olarak baktığımızda tabi ki erkek öndedir.
 • erkeklerle aynıdır. duygusal sıçmalar yapmayın ortaya.
 • erkekle aynıdır

  az diyenler rüyadan uyansın öncelikle toplumda kadın yapmaz anlayışı ve erkeğin ben asla aldatılmam egosu kadının isini oldukça kolaylastirir..kadınlar detayciligi ve profesyonelligi yakalanma ihtimalini düşürdüğü için ve pek duyulmadigi için kadın yapmaz yeaa diye dusunebilirsin.halbuki gerçekler çok acıdır..
 • bütün kadınlar gizli, üstü kapalı hatta yakalanma korkusu yaşadıkları ya da yaşayacakları şeyleri çok severler. özellikle de konu seks ise buna bayılırlar. public seks falan hep bundan revaçta bakmayın siz kızlar bunlardan hoşlanmasa ancak public mastrübasyon yapardık.
 • erkekten fazla ya da az değildir. ama kadınların aldatmayla alakalı mutlaka nedenleri oluyor. erkek hormonlarına sahip çıkamıyor, düşünmeden hareket ediyor hop bakmışsın aldatmış sebepsiz yere.

  kadınları erkeklerden ayıran bir başka özellik ise yalan konusunda büyük bir ustalıkları vardır. anlaması çok zordur. buradan cem yılmaz hocamıza selam olsun. tespiti çok yerinde. erkeğin gerçekten gereksinimi yok yalana ve ustalaşmamış iyi kıvıramıyor, yakalanıyor hemen. kadını yatakta bile yakalasan kıvırma gücüne sahiptir. yanındayken birine yalan söylediğindeki profesyonelliğini gördüğünde ulan bu beni aldatsa ruhum duymaz boynuzu yerim diyorsun ve aynen öyle oluyor. *

  kendimden örnek vereyim, geçen sene aldatılma noktasına gelmiştim, 1-2 ay daha mevcut yerde çalışsaydı aldatılmıştım. ben bundan neredeyse emindim ama ikna edildim yok lan mantıklı konuşuyor yapmaz falan geçti gitti. bu seneye kısmetmiş aldatılmam. aldatıldıktan sonra buluştuğumda oskarlık bir performans sergiledi*resmen saygı duydum oyunculuğa .d gözümle aldatıldığımı görmeseydim inanır, aldatılmadım derdim.
 • erkeğin aldatma potansiyeliyle aynı değildir; erkekler aldatmaya meyillerinden doğan kendi vicdan azaplarını bu şekilde teselli etmesinler rica ederim.

  kadın kolay kolay, safi cinsel istekle aldatmaz. genellikle ruhsal bir yaranın eseridir kadının aldatması.

  erkek için ise aldatmak bir "hak"tır. karısının karşısına geçip övüne övüne "seni hiç aldatmadım" diyebilir erkek; çünkü onlar için asıl olan aldatmaktır; aldatmamak istisnadır. aldatmamakla yükümlü olduklarını anlamazlar; lutfettim sanırlar.
 • erkekten çok daha fazladır.

  erkek bir kere yapsa yakalanır; özür diler, karısına kendisini affettirmeye falan çalışır.

  kadın yapar; yakalansa bile inkar eder. yalandan gözyaşı döker, kadın kimliğinin arkasına sığınır, mağdur rolü oynar. kaçacak yer kalmadığını anladığında da aldatmasından hayatındaki erkeği suçlamaya başlar.

  bir de size ufak bir tüyo; erkeğin kadınlardan daha fazla aldattığını söyleyen bir kadın gördüğünüzde onun sağlam bir kaşar olduğunu bilin ve böyle tiplerle asla evlenmek gibi bir hataya düşmeyin. hiçbir kadın kendi cinsiyetine bu kadar yabancı olamaz çünkü. apaçık manipülasyon yapıp kendi aldatmalarına bahane hazırlamaya çalışıyorlar.
 • aldatmanın kadını erkeği mi olur? aldatma cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir