• erkekten fazla ya da az değildir. ama kadınların aldatmayla alakalı mutlaka nedenleri oluyor. erkek hormonlarına sahip çıkamıyor, düşünmeden hareket ediyor hop bakmışsın aldatmış sebepsiz yere.

kadınları erkeklerden ayıran bir başka özellik ise yalan konusunda büyük bir ustalıkları vardır. anlaması çok zordur. buradan cem yılmaz hocamıza selam olsun. tespiti çok yerinde. erkeğin gerçekten gereksinimi yok yalana ve ustalaşmamış iyi kıvıramıyor, yakalanıyor hemen. kadını yatakta bile yakalasan kıvırma gücüne sahiptir. yanındayken birine yalan söylediğindeki profesyonelliğini gördüğünde ulan bu beni aldatsa ruhum duymaz boynuzu yerim diyorsun ve aynen öyle oluyor. *

kendimden örnek vereyim, geçen sene aldatılma noktasına gelmiştim, 1-2 ay daha mevcut yerde çalışsaydı aldatılmıştım. ben bundan neredeyse emindim ama ikna edildim yok lan mantıklı konuşuyor yapmaz falan geçti gitti. bu seneye kısmetmiş aldatılmam. aldatıldıktan sonra buluştuğumda oskarlık bir performans sergiledi*resmen saygı duydum oyunculuğa .d gözümle aldatıldığımı görmeseydim inanır, aldatılmadım derdim.
  • erkeğin aldatma potansiyeliyle aynı değildir; erkekler aldatmaya meyillerinden doğan kendi vicdan azaplarını bu şekilde teselli etmesinler rica ederim.

kadın kolay kolay, safi cinsel istekle aldatmaz. genellikle ruhsal bir yaranın eseridir kadının aldatması.

erkek için ise aldatmak bir "hak"tır. karısının karşısına geçip övüne övüne "seni hiç aldatmadım" diyebilir erkek; çünkü onlar için asıl olan aldatmaktır; aldatmamak istisnadır. aldatmamakla yükümlü olduklarını anlamazlar; lutfettim sanırlar.
  • yoktur hiç denk gelmedi aldatmazlar
  • cinsiyet değil kişisel karakter meselesidir..
  • yoktur hiç denk gelmedi
  • aldatmanın kadını erkeği mi olur? aldatma cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir
  • reserved.
  • insandan insana değişir, cinsiyetle ilgisi olduğunu sanmıyorum. partnerden partnere de değişir. mesela ben eski kocamla evli kalmaya devam etsem kesinlikle aldatırdım, yaptığım uyarıları ve içinde bulunduğum istekleri tamamen görmezden geliyor ve canı ne isterse onu yapıyordu. ondan ayrıldıktan birkaç yıl sonra bir erkek arkadaşım oldu, onunla da ayrıldım ama birlikteyken onu aldatmayı bir kez bile düşünmedim. isteklerime inanılmaz saygılıydı.

yani, biraz da kendimize bakalım.
  • iyi kadın kötü erkek gibi bir algı var ama maalesef ki hepimiz insanız. cinsiyete bakılmaksızın bu oran insan olduğumuz için eşit.
  • ülkemizde tabii ki potansiyeli erkekten fazladır. gerçek sebebi erkeğe göre ekstra becerikli olmaları falan değil, cinsel açıdan kadınlara olan talebin çok fazla olmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap