şükela:  tümü | bugün
  • aslında kadınların altıncı hissi yoktur. çok iyi gözlem yaparlar.

bir bölümünde erkeğinin default bir şablonunu oluşturan kadın beyni, erkeğin bu şablonla örtüşmeyen bir tutum sergilemesi halinde otomatik olarak kıllanır ve sahibini dürter. (dııııt dııııt dııııt dııııııııttttttt sesi ile uyarır. ve hata kodunu verir.)

biz de içimizden "vay bea nasıl anladı! hakkatten bu kadınların altıncı hissi kuvvetliymiş" deriz.
  • erkeklerin sürekli olarak, sevgililerini kendilerini aldatırken yakaladıklarında, kendilerinin aptal olmadığını kanıtlayabilmek için söyledikleri yalandır.. kadınların iş dışındaki en büyük uğraşları, sevgililerini ellerinden alacak bir kadının var olup olmadığının araştırmasını yapmaktır, içlerinde taşıdıkları sürekli bi başka kadın korkusu vardır, bu korkuyla yatıp kalkmalarından dolayı da her üç günde bir zaten başka biri mi var zarfını atar dururlar. bu zarfı yiyen erkek nesli de zarfı yuttuğu an; sevgililerinin, yanlarındaki kadın kokusunu kilometrelerce öteden aldıklarını zanneder ve olduğu yerde mıhlanır, iki lafı bir araya getiremeyip ama amam ama diye kekelemeye başlar , teslim bayrağını çeker ve ertesi gün hayatına kadınların altıncı hissi olduğuna inanarak devam eder. çapkınlığa davet mi aldı, yok walla benimkinin altıncı hissi çok kuvvetli hemen seziyo diyip tıpış tıpış evine yol alır.
  • hayatimin pek cok asamasinda bizzat tecrube ettigim ama bugun itibariyle beni soklardan soklara suruklemis bir gercekliktir. aldatildigimi mi hissetmedim amerika'dan ucaga binip turkiye'ye geldigini mi secin, begenin ve inanin.
  • beni hiç yanıltmayan histir.

içime bir anda bir hissiyat düşüyor. nasıl oluyor bilmiyorum .. sonra ya olayı araştırmak geliyor içimden veya bir şekilde olay karşıma çıkıyor.
    aslında asla olayları ekstra sorgulayan bir insan değilim . beyan esas bende . ama o altıncı his beni rahat bırakmıyor :)