şükela:  tümü | bugün
  • baştan söyleyeyim bilerek ve inadına bayan yazdım. baymaktan bayan muhabbeti yapacak geri zekalıların zekasına tüküreyim.

neyse. konumuza gelecek olursak bayan arkadaşlar harbiden arabadan anlamıyor. arkadaşım var mesela araba alacak. konuşmamızı aynen aktarıyorum;

bayan: ya redlack bana bi araba bulsana dostum.
    redlack: var mı düşündüğün bi model falan?
    bayan: micrayla mini cooper arasında kararsızım
    redlack: kızım bindin mi sen bu arabalara hiç bak bunlar çok kalitesiz, aldıkları parayı haketmeyen arabalar. yazık olur pişman olursun. parçası pahalı, satımı zor laklaklaklaklaklak...
    bayan: ama çok tatlııııııııı
    redlack: al amk. git al da sıçsınlar ağzına sanayide. cam fitilini türkiye'de bulamasınlar japonya'dan getirsinlerde aklın başına gelsin.
    bayan: ama çok şekeyyyy

dış görünüşü güzel, şirin, dikkat çekici bir aracı birde janjanlı renklerde ürettin mi tamamdır. bayanlar atlar hemen. e otomotiv sektörü bu boş durur mu? hemen başlar bayanların bu zaafını sömürmeye.

sonra gelsin mini cooper'ler, nissan micra'lar. dış görünüşleri on numara, parça kaliteleriyse tofaş ayarında arabaları satarlar böyle vw fiyatına.
  • herkesin metalik gri renault fluence sürmesi gerektiğine inananların beyanı.
  • bayiilerdeki satış sorumlusu kadınların bozduğu kaidedir. baya anlatıyorlar. bi git bak. valla.
  • kadınların çocukluklarını oyuncak arabalarla geçirmeyip on sekiz yaşlarını doldurmadan babalarının arabalarını kaçırmaya meyletmediklerinden arabayla ilişkilerinin bu mesafede olması normal olan durum. ayrıca erkeğin arabasını kızım diye sevmesinden daha ilginç değildir.
  • arabadan anlama esaslarına en doğal kavram olan mekanik de giriyorsa beraberlerinde birçok erkeği de bulunduran kadınlardır. çok arkadaşım var marş basmasa ne yapacağını şaşıracak, utanmadan arkadaşlık ediyorlar bir de bu halleriyle.
  • erkeklerin yemek pişirememesi gerçeğiyle kapışır , ve foto finish ile kazanır. kadın şoförlerin çoğu ciddi anlamda araba kullanamazken bilen kesim çoğu erkek sürücüye taş çıkartır. bu durum erkek - yemek pişirme ilişkisiyle büyük benzerlik gösterir. genellemenin yapılamayacağı bireysel bir durumdur.
  • gereksiz olan gerçek.
    ya nolucağıdı, araba bozulunca oturup motoru tamir mi edicez yada seninki kaç beygir ? muhabbetine mi giricez ? gaz, fren, vites birde direksiyon varsa tamam.
  • benimle muhattap olmamış bir yazarın açtığı başlıktır.
  • 70bin liralık arabayla 20bin liralık araba arasında nasıl kalır lan insan. nissan micra nere mini cooper nere. ben de geçen gün c180 ile seat leon arasında kaldım.
  • ehliyeti olan annemin "fren nerdeydi" sorusu