• memelerini açan, şarkıcı olmadığı halde arabada giderken şarkı söyleyen hülyalı hülyalı bakan kadınlar küçükken anne babası tarafından sallanmayan küçük çocuklardır. mesela resim yapar annesi - git başımdan işim var ya da aa çok güzel olmuş hı hı diyerek yollandıkları için görülme ihtiyacı duyarlar. bu 10 yaşa kadar olan bir şey maalesef. anasının babasının sallamadığı çocuklar sadece en büyük silahlarını ortaya çıkarırlarsa görüleceklerini düşünüyor, oradan yürüyorlar. içlerindeki görülme boşluğu olan sadece seks yapma vaadi ile değer göreceklerini sanarlar. tabi içinde bulundukları kültürü aşamazlar. aslında hepsi görülmemiş küçük çocuklardır.
  • belki gösteriş budalaları olabilirler.
  • çoğunun içi boş olduğu için hava ile doludur.
  • kadınlar gösterişi seven insanlar zaten.instagram bu yüzden bu kadar popüler.gösterişlerini artık 2 adımda yapabiliyorlar.

2 sene önce gerdek gecesinin carşafının paylaşıldığını gördü bu gözler amk.

not: gösterişiniz batsın.
  • ilk etrye çok fazla katılmıyorum o kadınları sen de izliyosun ben de izliyorum sence ilk meme açtığında şarkı söylediğinde kimse bakmasa devam ederler miydi bunu yapmaya yada başka aynı şeyleri yapan birinin ünlü olduğunu görmese insanlar bunu yapar mı boşuna. herkes ilgi istiyor bazıları bunu bu şekilde almayı tercih ediyo zamanında çok pofpoflanan da ilgi ister hiç siklenmeyen de insanlık ilgiye aç zaten sen psikolog musun böyle pedogojik sosyolojik tez yazdın bana da yazdırdın saygılar.
  • ne yazık ki toplumda güzel olma , bakımlı olmak gibi saçma sapan kadınlara dayatılan şeylerin instagramla birlikte muazzam artması sonucu hem cinslerimin yaşadığı kişilik arayışı içinde kendilerini küçük düşürmesi..sadece instagrama fotoğraf atmak için sevgili yapan,makyaj yapan ,spor yapan ,shop programların da ustalaşan bir sürü kadın gördü bu gözler..yapmayın kızlar reelde hiç güzel değilmiş iyykkk denilmesi bence daha kötü... kendinizi sevin ne instagram ne de başka bir şey için yaşamayın..kendiniz için yaşayın zor değil
  • özellikle erkekler için yaşamadıkları gerçeğini söylemeden edemeyeceğim. birde bazı kadınlar sağa sola hava olsun diye yaşar. ay şekerim saç rengim, ojem, çantam, ayakkabılarım falan fıstık işte.

biz erkekler gibi doğal değiller. birbirlerini çekemiyorlar işte.
  • kadın veya erkek farketmeksizin böyle insanlar gördüğümde cidden çok üzülüyorum, kendinizi var etmenin ve kabul görmenin yolu bu değil deyip onlara sarılasım geliyor. bu insanların 90lardaki ve hali hazırda zaman zaman hala gördüğümüz benzerleri son ses müzik açıp araba ile gezenler ve motorları ile acayip sesler çıkaran kişiler. ailelerimizin bizi büyütürken bazen bizi es geçmelerinin yetişkinlikte böyle izdüşümleri olabiliyor.
  • görgüsüzlüğün evrilmiş hâlidir, yeni bir şey değildir dolayısıyla.

eskiden düğünlerde dirseklerine kadar bilezikle show-off yapıyorlardı, şimdi instagramda gösterebildikleriyle. bi de biolarında böyle mottolar, öğütler filan, 300 takipçisine yaşam koçluğu yapıyor aklı sıra...
  • "kadınlar istese dünyayı değiştirir ama onlar alışveriş yapmayı tercih ediyorlar." bu dönem ona instagramı da eklediler.
hesabın var mı? giriş yap