şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bi erkek olarak açıklıyorum;

(bkz: penis)
  • kendisi olmadan da yaşayabileceği, eksikliğini hiçbir şekilde hissetmeyeceği hissini verebilmesi.
  • ne güzel sıkıyorlar burada ben zekaya, karaktere, sadakata önem veriyorum yazmışlar. ah canlarım benim sizin güzel yalanlarınızı seveyim. sizin sevdiğiniz şeyler para, uzun boy ve size ortam sağlayacak adamlardır. atmayın burada din kardeşiyiz.
  • tartışmasız para ve zekadır. malesef güzel ülkemde ikisinin birarada olduğu erkek sayısı ihmal edilebilir değer olduğu için üzgünüm güzel ülkemin kadınları...
  • zeki alasya ve metin akpınarın oynadığı nereye bakıyor bu adamlar filminin bir sahnesinde süleyman turan artık ikiliyi aramaktan öyle yorulmuşturki "nereye bakacaklar boka bakıyorlar boka" der. kızlarda ne arayacaklar bok herifin birini arıyorlar.
  • pek çoğu direkt olarak para demese bile dolaylı yoldan paraya çıkar aradıkları her şey, elbette her insan para ister ama açgözlü ve yalancı olmak başka bir şey. hiç dolandırmadan dürüstçe para diyen samimi kadınlar maddiyatçılığını gizlemek için sevgi saygı zeka ilgi sadakat bilmem ne gibi palavralar sıkan kadınlardan bin kat iyidir.
  • bir tek şey değil, işte bütün mesele bu.

595683258413267......749430345789954490 şeyi aynı anda bulmak.
  • geçmişinde isteyip de bulamadığıdır.

ciltler dolusu kitaplar yazılır bu bulamadıkları üzerine.
  • bir para, iki daha çok para, üç en çok para
  • merhamettir.