• ne güzel sıkıyorlar burada ben zekaya, karaktere, sadakata önem veriyorum yazmışlar. ah canlarım benim sizin güzel yalanlarınızı seveyim. sizin sevdiğiniz şeyler para, uzun boy ve size ortam sağlayacak adamlardır. atmayın burada din kardeşiyiz.
  • kendinde olmayanı arar. erkek için de geçerli
  • tartışmasız para ve zekadır. malesef güzel ülkemde ikisinin birarada olduğu erkek sayısı ihmal edilebilir değer olduğu için üzgünüm güzel ülkemin kadınları...
  • kadınına her anlamda sahip cıkmak...guven,merhamet,sevgi ve bunun gibi birsuru sey her kadının hatta her insanin insandan bekledigi durumlardir ,ama bir kadın her zaman ona sahip cikan onu koruyup kolluyan arkasinda duran adamı sever.
  • eğlence+dominantlık.

çünkü bu ikisinin ortaya çıkabilmesi, başka birçok sosyal dinamiğin sonucudur.
  • (bkz: güven)
    (bkz: sadakat)
  • pek çoğu direkt olarak para demese bile dolaylı yoldan paraya çıkar aradıkları her şey, elbette her insan para ister ama açgözlü ve yalancı olmak başka bir şey. hiç dolandırmadan dürüstçe para diyen samimi kadınlar maddiyatçılığını gizlemek için sevgi saygı zeka ilgi sadakat bilmem ne gibi palavralar sıkan kadınlardan bin kat iyidir.
  • geçmişinde isteyip de bulamadığıdır.

ciltler dolusu kitaplar yazılır bu bulamadıkları üzerine.
  • bir para, iki daha çok para, üç en çok para
  • merhamettir.
hesabın var mı? giriş yap