şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hepimizin anası, bazılarımızın bacısı, kimisinin karısı bir bakmışsın ötekinin sevgilisi var yani kadınlarsız yapamayız.

o yüzden kusura bakmayın terbiyesizlik yapamam bu ortamda:

- sizce de kadınlar biraz şeyyy. ımmm. yani şey değil mi? yani nasıl diyeyim şey işte!
  • kesinlikle doğru ve edepli bir tespit.

özellikle dolgun şeyli kadınlara ben de bayılırım.
  • biraz değil, düpedüz şeylerdir. ama kadın olarak genellemek yanlış elbette, insan biraz şeydir. bir düşün sen de hak vereceksin bak.

edit:imla.
  • farklıdır.

evet sanırım söylemek istediğin şey bu*

zaten o yüzden mahmut yerine şebnemle gezmek istiyorsun.

kendi kurallarını koy, bekle veya sana sunulan kuralları kabul et.
  • bencede biraz şeyiz, ıııı fazla mükemmel
  • katıldığım önerme. tarihin bilim ile sentezlenip suratımıza suratımıza çarpmayı görev bildiği bir gerçek. bir kanun. bir şey.
  • sonun kadar katıldığım önerme. özellikle başlığı açan arkadaşın yaptığı sosyolojik tahliller ve müspet teolojik göndermeler enfes. keşke böyle donanımlı daha çok yazarımız olsa
  • kızacaksınız ama özellikle şey konusuna hep katılırım. ama diğer şeye hiç katılmadığımı belirtmek istiyorum.
  • kadınların şey ve biraz olmasının nedeni bu cesur tespitin bir erkek tarafından yapılıyor olması. ortada başka üçüncü bir cinsiyet olsaydı ve bunların da kadın sikmeye ihtiyacı olmasaydı muhtemelen bu başlığı son anda otosansüre uğratmadan adam gibi "kadınların biraz ... şey işte ne bilim şey olması"

ben söyleyemiyorum o kurgusal üçüncü cinsiyetten değilim götüm yemiyor.