şükela:  tümü | bugün
  • hayatım boyunca gördüğüm en samimiyetsiz ifade...
    hatta "canım" bile değil, o samimiyetsizliği göze sokarcasına bir "cnm"..

özellikle sosyal ağlarda birbirlerine yorum yaparken kullandıklarında daha da ifrit oluyorum..
    ayşe'nin necla'ya, necla'nın fatma'ya kıl olduğunu bal gibi biliyorum ama birbirlerine;
    "çok yakışmış cnm"
    "iyi tatiller cnm"
    "cnm kekin tarifini bana da verir misin" gibi cümlelerle sanki samimiymiş ama bir yandan gıcık oluyormuş hissiyatını uyandıran bu hitap deli ediyor beni...

yani bir "cnm" kısaltmasının altında; "sana içten içe gıcık oluyorum ama acelesi yok" mesajı, hani "şimdilik samimi gibiyiz ama ayağını denk al skerim" tehdidi ne ararsan var.

kadın beyni çok garip alüminyum.. denklemler kuruyor, havuz problemleri çözüyor, yaş problemi çözüyor, kısaltmalardan satır aralarından mesaj veriyor çok ilginç..
    biz erkekler anca hız problemi amk...
    o da bir yere kadar.. "hacı sahil yolundan bi koydum var ya akıyo makine akıyo"....

halbuki kadındaki matematik muhteşem 100 üzerinden 120 hatta.. şu denkleme bakar mısın;
    "sonra da elifin eltisi, zuhal'in görümcesine demiş ki ay ben resmen böyle insan görmedim allah kardeşine sabır versin bir de baldızı olacak, bilemiyorum yaaaaanii"..

şimdi misal yukarıdaki cümleyi sözlükteki kadınlar şıp diye anladı erkeklerin %70'i halâ "elti hangisi amnk" seviyesinde.. bir bilinen baldızdır büyük ihtimal oda baldan tatlı ehuheehuhe..

neyse ne diyodum; "cnm".. yav çok garip yavv böyle sinsice içten pazarlıklı bir samimiyet..
    özet; hatun kısmışı çok tehlikeli harbiden...