şükela:  tümü | bugün
15 entry daha
  • kaç tane nota var ki bir de merak yapmışlar!
    kendi kemalleri yetersizim diyordur , fantazi alemleri çok geniş olabilir gerçek dışı gidiklerde olabilirler ,falan ,takılsınlar dert etmeyin .
  • tartsınlar abi sıkıntı değil. kendinden eminsen, ne konuştuğundan ne istediğinden eminsen, özgüvenin varsa istediği kadar tartsın. ne kadar tartarsa tartsın eğer götün başın ayrı oynamıyorsa hep aynı çıkarsın.
  • kaç kilo tartayım ablama?
  • (bkz: doğumdan hemen sonra zorunlu dna testi) isteyen erkeğin dengidir, bunlar hayatlarına birini alır ve hayatları boyunca sınarlar. allah olsa bu kadar sınamaz kulunu yani. sebebi sorunlu çocukluk, çok fazla kötü ilişki geçmişi. sürekli karşınıza böyle tipler çıkıyorsa siz de bir sorun vardır, bununla da yüzleşin. (bkz: yineleme zorlantısı) yani hep sorunlu kişilere denk geleceksiniz ama siz sorunsuz bir kişilik olacaksınız öyle mi?
  • (bkz: çare 2 bira)
  • bazıları abartıp sürekli kendilerine yeterli ilgi gösterilmediğini düşünür.7/24 kendisiyle ilgilenilmesini bekleyen hatunlar var ne yazık ki.sürekli bana değer veriyor mu diye düşüp türlü türlü şeyler yapınca insan bunalıyor tabi ki.
  • gerçekten düzgün bir erkeği elden kaçırmak için 10 çift terapistinden 9'unun tavsiye ettiği yöntemdir. kıymeti kendinden menkul, "niye onlarla birliktesiniz, asıl ben hak ediyorum hepinizi çünkü muhteşem bir insanım, içe dönük olduğum için çok iyi kalpli ve efendi olmam da kaçınılmaz"cı loser'lardan bahsetmiyorum tabi ki. gerçekten düzgün, hesap kitap yapmadan sizi seven, değer veren bir erkeğin size içinden gelerek yapacağı şıklıkları da öldürüyorsunuz. bir süre sonra iş angaryaya, mecburiyete dönmüş gibi oluyor ve sadece sizin egonuzu okşamak için kullanıldığı şüphesi düşüyor adamın içine yavaş yavaş.

kendinizi karşınızdaki için bir lütuf görür, bahsettiğim loser'lar gibi ilişkide kıymetiniz kendinden menkulmüş gibi davranırsanız da "fikret iyi bir insandı ama naci başımı döndürüyor, sürekli hediyeler, sürprizler falan"daki naci'nin zamanla istediğini aldıktan sonra en iyi ihtimalle nasıl düz bir adama dönüştüğünü acıyla göreceksiniz. sizin arzu ettiğiniz sıklıkta olmasa da içinden gelerek size değer verdiğini ifade eden fikret yerine sadece sizi elde etmek için daha sık "-mış gibi" yapan naci'yi seçtiniz ve bu da sizin karakteriniz. yani ortada bir haksızlık yok. hayatı, sosyal ve romantik ilişkileri hollywood filmlerinden öğrenmeye çalışırsanız olacağı bu.

bütün fikret ve naci'lerden özür dilerim ama safe bet iki isimdi bunlar. sene 2020'de artık bekar naci ve fikret kalmamıştır diye tahmin ediyorum, en kötü ihtimalle boşanmışlardır. çünkü 40 yaşın altında hafif göbekli olmayan, ticaretle uğraşmayan bir naci ya da fikret düşünmeyi reddediyorum.
  • teraziler denetlensin , genellikle yanlış
  • seytanin pabucunu ters giydiren bir cinsten ne geleceğini bilememek mi yoksa sizi denerlerken denendiklerini bilmemeleri mi ;-)
  • yorar, gerçekten yorar. gerçekten seven adam seviyordur. sürekli nasıl, ne kadar diye diye darlamaya ne gerek var? bir de içimizden gelerek birşey yaparız, bir söz söyleriz bu nerden çıktı diye daralmaya başlar kadınlar. biraz rahat olun, tadını çıkarmaya bakın. ülke, sosyal yaşam, ekonomi.. zaten bunlar sürekli strese sokuyor bari sevdiklerimiz huzur versin diye bekliyoruz ama nerde. vazgeçin hanımlar, vazgeçin. sürekli tartmaktan, denemekten vazgeçin. kendinizi de, yanınızdaki erkeği de bitiriyorsunuz.