şükela:  tümü | bugün
  • uzun süredir sustuğumuz ve artık açığa çıkarmamız gereken, gizlemekten bıktığımız şeyi konuşmanın zamanı geldi, bu isyan tüm erkeklerin ortak çığlığıdır. kara murat da benim:

aslında "kadınların belli etmemeye çalışarak gaz çıkarması " olacaktı başlık ama malum karakter sınırına uyar mı diye bakmadım, edebi eser almıyorum kaleme nihayetinde.

"kadınların belli etmeden gaz çıkarması" şeklinde de yazmak istemedim çünkü bu eylem bir yaşlıyı karşıdan karşıya geçirmek gibi naif bir nitelikte değil.

hatta en doğrusu "kadınların çaktırmadan ossurması olmalıydı ama o da çok kaba olur, kadınlarımızı rencide eder diye gerçeği gizlemek zorunda kaldım.

en mutlu anınızda, hayat üzerinize üzerinize gelirken ve eli omuzunuzdayken , siz ona seni seviyorum derken, gözgöze romantik bir bakışma esnasında, sizin yemek yapmanızı hayranlıkla izlerken, sizden nefret ettiğini söylediği bir tartışma esnasında, avazı çıktığı kadar küfürler ettiğinde, size bu terfi senin hakkın ve terfi edeceksin telkininde bulunurken, cnm anneni ben de çok seviyorum o benim de annem derken, yanyana film izlerken, sizi hayatın daha güzel bir yer olabileceğine inandırmaya çalışırken ve sair her durum da kaşla göz arasında osuruyorsunuz. gülen yüzümüzün altında bir habire götten zarto pardon sabire meltem banko yatıyor.

bacağımıza değen tatlı bir sıcaklıkla olsun hafif bir metan gazi farkındalığıyla olsun, aniden gözlerinizi kısıp totonuzun açısını değiştirdiğinizde olsun yahut da belli belirsiz tiz bir sesle olsun hep fark ettik neyin ne olduğunu, kaynağın neresi olduğunu, o an yanımızda olmadığınızı hep fark ettik. bunu hak edecek ne yaptık ha ne yaptık?

bizimki de burun bizimki de yaşama sevinci be! çok çok yanlış bu yapılan!
  • yok canım onlar yapmaz öyle şey.

pembe sıçıyorlar zaten.
  • şu an hayata küstüm ve çıplak bir şekilde ağlayarak bulgur pilavı yiyorum.
  • bu entrye gelip de hala daha ilk entryi okumayan usengecler var ise ne mutlu onlara ; gercekler acitiyor, okumayin gercekler var ustelik bu yolun geri donusu de yok.**