şükela:  tümü | bugün
 • elbette kadınından kadınına değişir.

  engin tecrübelerime dayanarak ( yazar burada beni yeşillendirin diyor ), birçoğunun sevişirken de değer görmek istemelerini söyleyebilirim. tabii sapkın ilişkiler de söz konusu. hiç abartmıyorum, "beni bağla, işini bitir, sonra arkadaşlarını da çağır, becerip masaya para bıraksınlar" diyeni de duydum.

  faişe gibi davranılmasını isteyenler de var bu sapkınlıkların dışında, şu misal; treat me like princess, fuck me like a whore.

  tabii karşıdaki sevgiliniz ise öncelik sevgi; ancak bir ortak nokta var ki çok kısa sürmemesi. kırk yıllık eşiniz de olsa kısa süren sevişmeleri hiçbir kadın istemez. daha yeni ıslanıyorken sizin boklu malafatınız şeftali olmuşsa kesin atın onu.

  tabii genellemeler sıkıcıdır ancak kategorize etmek daha doğrudur diye düşünüyorum. şu da var ki, gelmiş geçmiş bütün kadınlarla yatmadan ben yatakta mastırım diyemezsiniz. uzun sevişmek, sert olmak, iri penisli olmak etc bunların hiçbiri yeterli olmayabilir. seks diyorum, evren gibi, uçsuz bucaksız.
 • şefkat. bir kadına dokunuşunuz her şeydir. çünkü o dokunuşun anlamını hemen anlarız. ve bir kadına gerçekten dokunabildiğinizde, kastettiğim bedeni değil, onunla sekste her şeyi ama her şeyi yapabildiğinizi göreceksiniz.

  *bazı arkadaşlar "şefkat" tanımını, sekste sürekli misyoner pozisyonda olup sevişirken birbirinin gözyaşlarını silmek falan sanmış sanırım. bahsetmek istediğim şey, bir kadına değer verdiğinizi hissettirdiğinizde(ilk buluşmada sikmeye çalışmamakla başlanabilir) o kadının içinden 50 değil sonsuz sayıda rengarenk ton çıkar. ve öyle bir seksten alacağınız zevki, sokak arasında bir yabancıya oral yaptırmakla kıyaslayamazsınız.

  not: bunlara uyup seks sırasında kafanızda otomatik olarak stairway to heaven yankılanmazsa paranızı iade ederim.
  (elbette burada istatistiksel bir beyanda bulunmuyoruz. zaten başlık bilimsel bir takım temeller üzerine oturtulma iddiası taşımıyor zannederim.)
 • şefkatmiş, ergen misiniz? kadınlar yatakta şefkat istiyorsa, fifty shades of grey'i 52 ülkede 125 milyon defa dedem mi satın aldı? filmine 600 milyon dolar hasılatı amcam mı yaptırdı? büyüyün amk.
 • (bkz: 4s kuralı)
 • bu eylül'de toplanan 3 milyar kadının katıldığı "nasıl bir seks istiyoruz?" konferansında karara bağlanan maddeler :

  *normalde böyle başlıklara pek yazmam ama arada gerçekten iyicene mala bağlıyorsunuz arkadaşlar.

  *hadi diyelim kadın-erkek davranışları/ilişkileri üzerinde bazı genellemelere ısrarla bel bağlıyorsunuz, sevişme konusunda da mı bütün kadınların aynı şeyi isteyeceğini düşünecek kadar mal değneğisiniz?

  *hayır bir de şöyle üstten üstten "evaeat ağbi ben çoğk şey biliyorum bir kere" havanız sizi o kadar gerizekalı gösteriyor ki keşke biraz kendinize uzaktan bakabilseniz diyorum arada.

  *üç porno, iki film ve iki kulaktan dolma bilgiyi satmaya çalıştığınızı sizce kadınlar anlamıyor mu cidden?

  *aynı iki insanın bile farklı gün, zaman ve koşullarda cinsellikten beklentileri farklı olabilirken öeh. ne anlatıyorum ya. gidin otisabi, pucca falan okuyun böyle her şeyi çözüp burada kafa s.., kafalarımızın seks hayatını renklendirin.
 • benim seksten beklentim istemediğim kadar skilmek.
  ardından sımsıkı sarılıp bir süre sessizce sevgi pıtırcığı modunda dinlenmek. ve sonrasında güzel bir sohbet sanırım. seks sırasında beklentilerim ise doygunluğa ulaşmak. biraz küfür birkaç tokat belki biraz daha ötesi. ama bunun yanında minik öpüşler minik dokunuşlar da istiyor insan. hem kullanılıyor gibi hissetmek hem kullanıdırttığı için parterinden teşekkür edercesine alınan öpücükleri istiyorum ben. sert olmalı ama duygusuzluğa asla yaklaşmamalı.
 • beklentisi istemediği kadar skilmek olan kadınları şöyle alalım

  (bkz: volkswagen golf)