şükela:  tümü | bugün
  • bilimsel araştırmalara da konu olan tespit.

kadınların çok çok büyük bir kesimi aslında gizli biseksueldir. ıki kadının öpüşüp sevişmesi için lezbiyen olmasına gerek yoktur. bu belki kadın vücudundan kaynaklanıyor belki kadının doğasından ama şu bir gerçek ki iki kadın çok rahat bir şekilde birbirlerini öpebilir, af edersiniz yalayıp yutabilirler. bu onlar için rahatsızlık verici, iğrenç bir olay olarak görülmez erkek bakış açısının aksine.
  • intizar sen misin ?
  • aslında kadınların hepsinin biseksüel olduğu doğruluğudur, ben heteroyum diyen kadınlar kendilerini kandırıyor.
  • (bkz: gay avi)
  • doğru olan önerme...

iki erkeğin sevişmesi bir kadına tuhaf veya iğrenç gelirken, iki kadının sevişmesi neden bir erkeğe iğrenç gelmezki?
  • doğru olması ihtimal dahilinde olan durum.

uzun zaman önce nat geo'da izlemiştim. kadınlardan ve erkeklerden oluşan denekleri tek tek alarak cinsel içerikli görüntüler izletiliyor. ilk olarak hem erkek hem de kadın deneklere normal olarak bir kadın ve bir erkeğin sevişme sahneleri izletiliyor. kadın ve erkek deneklerin hepsi beyin aktiviteleri harekete geçerek uyarılıyorlar. erkeklerde ereksiyon, kadınlarda klitoriste şişkinlik ve ıslanma gerçekleşiyor.

daha sonraki görüntüde çıplak erkek gösteriliyor. erkekler bu görüntüler karşısında hiç uyarılmıyor, kadınlar ise tahrik olup yukarıda yazdığım tepkileri veriyorlar.

çıplak kadın görüntüsü izletildiğinde erkekler uyarılıyor ancak ilginç olan kadınlar da sanki normal sevişen çift yada çıplak erkek görmüş gibi etkilenip beyin aktiviteleri aynı şekilde harekete geçerek, uyarılıyorlar.

2 erkeğin sevişme sahnesine erkeklerin büyük çoğunluğu tepki vermezken kadınların yarıya yakını uyarılıyor.

2 kadının sevişme sahnelerinde ise erkeklerin neredeyse tamamı uyarılırken, kadınların yarıdan çoğu da etkilenip uyarılıyor.

araştırma sonucuna göre kadınların biseksüel olma olasılığı erkeklerden 3 kat fazla olarak görülüyor.
  • genelleme yapan sözlük sığırları gelmiş yine.
  • genelleme yapmayalım lütfen ! (bkz: kadın kadındır çicek babandır)
  • kurban bilimsel araştırma demişsin de hangi bilimsel araştırma bu.
  • bugüne kadar tanıştığım ve öpüşürken birini görünce "ıyy" demeyecek kadar cinsel eğilimi olan kadınların büyük çoğunluğunun doğruladığı tespit.

hayatlarının bir bölümünde en azından bir kadına ilgi duyuyorlar, belki de ilişki yaşıyorlar. hatta ve hatta heteroseksüel olanları da "kız gibi güzel yüz"leri olan erkekleri tercih ediyorlar, erkeksilikten pek haz de etmiyorlar.

bu oran cidden çok çok büyük. belki de %60-%70 civarı. heteroluğuna güvendiğim kadınlara sorduğumda bile "bir kere bi kızla öpüşmüştüm lisede" tarzı cevaplar alabiliyorum. tabi bu onu direkt lezbien, bizeksüel yapmaz fakat takdir edersiniz ki küçük de olsa bir ilgi duyma söz konusu.