şükela:  tümü | bugün
  • az önce tenis maçı izlerken beni düşüncelere gark eden bir konu. acaba kadınların erkeklerden daha başarılı oldukları bir spor dalı var mıdır? şunun farkındayım evet birçok spor dalında kadınlar ile kadınlar, erkeklerle de erkekler oynuyor birbirleri ile oynatıp değerlendirme imkanımız yok ama göz var izan var, erkeklerin gerek tenis olsun voleybol, basketbol, atletizm, yüzme, futbolu hiç söylemiyorum bile hepsinde daha güçlü ve iyi oynadıkları görülebiliyor. acaba diğer yazar arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor var mıdır kadınların erkeklerden daha iyi oynadıkları bir spor dalı.
  • öyle voleybol falan atlamayın hemen derim.

artistik buz pateni var.
    aletli jimnastik var.
    yüzme var.
  • kesinlikle voleyboldur. kadın voleybolu bile sıkıcı bir spor ama erkek voleybolu ondan beter sıkıcı. ralli falan yok zaten erkek voleybolunda. top görülmüyor bile abanmaktan. mücadele yok.

bir de jimnastik. hiç yakışmıyor erkeğe bu spor.
  • kadınlar yüce rabbim tarafından zayıf olarak yaratılmışlardır.
    sanıyorum hadislerde de erkeklere yardımcı olmaları falan gerektiği yazıyor.
    kadınlar feministliği falan bırakın da gerçekleri görün artık ya. bir tane bile daha başarılı oldukları konu yok ya.
  • (bkz: okçuluk) kendi gözlemlerime göre.
  • sporun tanımı dahilinde imkansızdır. güç, beceri, tecrübe vs farkları geçsek ve herhangi bir sporda o spor için eşit nitelikte bir kadın ve bir erkeği karşı karşıya koysak dahi 100 mücadelenin 100'ünü erkek kazanır zira rekabetçilik maskülen bir özelliktir. spor için ne kadar testosteron o kadar başarıdır ve bu denklem asla bozulmamıştır. bu kadın ya da erkeğin genel anlamda daha üstün veya aşağı olduğunu göstermez, yalnızca farklı olduğunu gösterir.
  • seks sporu.
    yata yata başarıya ulaşabiliyorlar.
  • kendini geliştirdikleri,sıkı çalışmanın ardından her alanda başarıyı yakaladıklarına bizzat şahidim.
  • spordan sayarsanız (bkz: trip atmak)
  • basketbol. kadınların mücadelesini izlemek, erkeklerden daha eğlenceli. özellikle fenerbahçe kadın basketbol takımı, doğu alman gülle takımı gibi. süperler.