şükela:  tümü | bugün
  • ön not: türkçe anlam ve dilbilgisi fetişi ruh hastaları hemen yazmadan, başlığın 50 karakter sınırına takılmadan önceki doğru halinin "kadınların erkeklere karşı orantısız zeka kullanması" olduğunu belirteyim.

pek çok erkeğin farkında bile olmadığı, hatta bazı bariz ipuçlarını görüp farkında olanların da bir türlü kabullenemediği ve/veya kabullenmek istemediği durumdur.

şimdi beyler kabul edelim ya da etmeyelim; artık inancınız neyse doğa/evrim veya allah, kadınlara bizlerden oldukça farklı ek donanımlar vermiştir. bunlar, anne olma, yavrularını koruma-besleme-savunma-büyütme vs gibi olayların tek başına kotarılabilmesi için eklenmiştir kadına. çünkü biliyoruz ki insan, penguen, leylek ve bazı kumru gibi türler hariç hiçbir canlının erkeği yavruyu falan umursamaz tabiri caizse polemiğe girmem skerim arkadaş ben modunda takılır.

açıkçası bunca yıldır düşünüyorum başka bir gerekçe/sebep/amaç göremiyorum. ha olayı dine bağlar ve derseniz ki; allah kadını erkekten sonra yarattı dolayısıyla kadın erkeğin bir üst versiyonudur adeta upgrade edilmiş halidir.

the red pill ve mgtow ekiekiekiek diye yeşillendirip mesaj kasanları feci üzerim ona göre bak. oğlum kendimize göre görüşümüz olamayacak mı amk illa ki bir kategorize etme, bir sınıflandırma, bir sıfat verme kaygısı niye?

edit1: ahahah biri "okumayın 5 dakikanız kurtuldu" demiş. tabi canım o 5 dakikada soğuk füzyonu bulacaktın oysaki dimi ciciş? her sabah günün ilk ve son 2 saatini instada arkadaş düğün ve kociş fotosu likelayanlar rahatsız.*

edit2: gereksiz detayları çıkardım anlaşılmadığı için.
  • özet: saç kesilmesinin fark edilmemesi gibi takıntılı zeka belirtileri içeren.
  • kadınları anlamaya çalışan erkek "kadınlar ne ister" filmini izlesin. size pek çok konuda fikir verecektir.

not: güzel eğlenceli bir filmdir. izlemeyenlere tavsiye edilir.
  • özet: sevgilisi saç kestirmiş, bu farketmemiş, sevgilisi trip yapmış, bu da nedenini anlamayıp başka kıza sebebini sormuş. o kız da "saçlarını kestirdi-boyattı, sen fark etmedin" demiş. bu da orantısız zekaymış. 5 dakikanız kurtuldu!
  • (bkz: multitasking beyin)

bizde eksik aga yapacak bişey yok.
  • hayret kimse yazmamış, (bkz: düşüyor mu böyle)